Š.Jasikevičius: „Rungtynės buvo ne iš sunkiausių“

Š.Jasikevičius: „Rungtynės buvo ne iš sunkiausių“ 0 0 2020-02-12 23:01 © „Sputnik“ nuotr.

Kauno „Žalgiris“ be didesnių problemų užsitikrino kelialapį į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketveriukę. Kauniečiai namuose 105:66  sutriuškino „Šiaulius“.

„Rungtynės pavyko. Iš pradžių kažkiek nevykdėme savo detalių, bet šiauliečiai nenubaudė, bet po to rungtynės buvo ne iš sunkiausių.

Gavo pasižaisti visi ir galime pradėti ruoštis savaitgaliui, galvoti apie Panevėžį“, – lakoniškai rungtynes apibūdino Šarūnas Jasikevičius.

„Nieko stebuklingo neįvyko. Blogai, kad neparodėme gražaus krepšinio. Ne apie pergalę kalbu, neatvažiavome iškėlę baltas vėliavas, tačiau nebuvo kovos. Galbūt tikėjosi, kad viskas vyks, kaip anksčiau, tačiau jauni vyrai. Perėmėme blogąsias savybes – nei tritaškių pataikėme, nei pasiginti galime. Nepatenkintas, bet reikia surasti ir pozityvo. „Žalgirio“ treneriai pasakė, kad „Šiauliai“ motyvuoja žalgiriečius.

Prieš du metus, kai čia Sabeckis ir Birutis krėsdavo skrydžius, tai kauniečiai laimėjo Eurolygoje trečią vietą. Mes duodame gerą impulsą ir jie pasikeičia“, – perdaug neliūdėjo „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika.

0 0

Komentarai (0)