Š.Jasikevičius: „Pas mus – vaikų darželis“ © „Itar-tass“ nuotr.

Į Kauno „Žalgirio“ areną susirinkę sirgaliai tikėjosi pagaliau nutrauktos nesėkmių Eurolygoje serijos, tačiau jų viltims nebuvo lemta išsipildyti.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 82:86 nusileido „Valencia“ ekipai, o strategui beliko ieškotis pralaimėjimo priežasčių.

„Dar vienas skausmingas vakaras mūsų sezone. Reikia pradėti nuo padėkos fanams - tai yra įspūdinga. Stengiamės, dirbame, jaučiame sirgalių palaikymą, matome visus bilietų išpardavimus.

Norime, kad jie išliktų su mumis ir nemanome, kad tai pasikeis. Per pastaruosius metus pasidarė labai gražus tarpusavio bendravimas.

Šiai dienai esame vaikų darželis. Darome per daug klaidų. Aibė metimų paskutinę sekundę, dvi situacijos, dėl kurių galima išprotėti - išsimetimai iš užribio, kurie kainavo šešis taškus.

Kaip treneris turiu priisimti atsakomybę dėl rizikavimo su L.Labeyrie. Stengėmės sustabdyti M.Tobey ir B.Dubljevičių, kurie pastaruoju metu tikrai gerą krepšinį demonstruoja. Tai pasiekiau, tačiau turiu prisiimti kaltę už keturis Labeyrie tritaškius. Visgi, negaliu prisiimti atsakomybės už neatkovotus kamuolius ir aibę  zonos neuždarymų.

Pas mus vyksta vaikų darželis, negalime reaguoti į pastabas. Nemanau, kad žaidėjai nenori, bet reikia laiko“, - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...