Š.Jasikevičius: „Detalių įgyvendinimas aikštėje buvo katastrofiškas“ © stopkadras

Visą savaitę Turkijoje viešinti Kauno „Žalgirio“ komanda „Gloria Cup“ turnyrą užbaigė pergale 100:95 prieš Bursos „Tofaš“ krepšininkus.

Po rungtynių LKL čempionų treneris Šarūnas Jasikevičius kalbėjo:

„Manau, jog tikrai negalime patenkinti šiomis rungtynėmis. Negalime meluoti - jos nepavyko. Nusiteikimas buvo prastas, detalių įgyvendinimas - katastrofiškas.

Jei žaidėjams jau porą savaičių rodome tuos pačius video klipus ir nėra progreso, mane tai tikrai kažkiek gąsdina.

Tikrai negaliu būti patenkintas, jei varžovų komanda per tris kėlinius įmeta 83 taškus.“

„Jei žvelgiant į pozityvias puses - ketvirtajame kėlinyje turkai pelnė tik 12 taškų ir kai reikėjo juos sustabdyti, tai ir padarėme“, - sakė Š.Jasikevičius.