Š.Jasikevičius: apie koronovirusą, prarastą lentą ir išvėdintas galvas © SIPA nuotr.

Kauno „Žalgirio“ ekipa šventė svarbią pergalę Eurolygoje, po pratęsimo 105:97 namuose nugalėjusi Milano „AX Armani“ komandą.

Po rungtynių šeimininkų ekipos vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius dėkojo sirgaliams.

„Tikrai smagu, kad susirinko tiek žmonių, nepaisant tos... Kaip pavadinti, nes nenoriu patekti į spaudos antraštes. Viskas suprantama.

Rungtynės buvo panašios kaip ir mūsų treniruotės per pastarąsias dvi dienas - daug energijos ir visai be galvos. Tikėjausi, kad kasdien bus vis geriau, tačiau taip neatsitiko. Puolime, taip, stengėmės, bet gynyboje mums buvo labai blogos rungtynės.

Blogiausia, kad žaidėjai nesugebėjo sureaguoti į pastabas minutės pertraukėlių ar pertraukos metu. Svarbiausia iškovotas taškas, kuris kaip ir visi, dabar yra aukso vertės. Tikiuosi, kad nurimę pradėsime kreipti dėmesį į detales bei žaidimą“, - sakė Š.Jasikevičius, kalbėjęs apie mačo planą.

„Neturėjome plano žaisti per priekinę liniją, norėjome varžovus nuvarginti, nerungtyniauti statistiškai, nes italai - veteranų komanda.

Mes vis tvirtėjame psichologiškai, bet pratęsimas yra daugiau mažiau niekieno rungtynės ir mes su savo klaidomis galėjome leisti joms pakrypti į bet kurią pusę“, - sakė treneris.

Antrajame kėlinyje buvo minutės pertraukėlė, kurios metu treneris nieko nebraižė ant derinių lentos ir tiesiog tarėsi su auklėtiniais.

„Praradau savo lentą. Dabar gavau lentą, ant kurios Maskoliūno pavardė parašyta.Kažkaip nukrito ir sulūžo (šypsosi - aut. past.).

Patys žaidėjai turi užsikurti. Priėmėme rizikingą žingsnį duoti tiek laisvų dienų, tačiau krepšininkai stengėsi, nors ir turi iš anksto suprasti, kad reikia kautis aikštėje.

Neakcentavau informacijos apie koronavirusą, nes nemanau, kad tai yra svarbu krepšinio komandai. Negaliu atsakyti, ką žaidėjai skaito, bet darbas buvo tikrai geras. Tikrai labai patiko Messinos žodžiai, ištarti nusileidus į oro uostą. Aš irgi panašiai mąstau. O čia ta masinė psichozė... Norisi atrasti tą aukso vidurį, kad neatrodytum visai (galvoja - aut. past.), nes tai yra problema. Žmonės miršta, bet tų problemų yra ir dar didesnių.

Aš reaguoju ramiai“, - sakė Š.Jasikevičius.