Sirgalius siūlo Lietuvos rinktinei boikotuoti rungtynes prieš Dominikos Respubliką © fiba.com nuotr.

Nuolatinės teisėjų klaidos pasaulio čempionate Kinijoje perpildė ne tik Lietuvos rinktinės vairininko Dainiaus Adomaičio kantrybės taurę.

Anot komandos fano Domo Puidoko, laikas boikotuoti visą renginį bei nežaisti pirmadienio rungtynių prieš Dominikos Respubliką, kurios jau nieko nelemia. Bandydamas atkreipti dėmesį, vyras nutarė portale „peticijos.lt“ surinkti kuo daugiau parašų.

„Kiek dar aukų matysime dėl FIBA nelogiškų (galimai ir korupcinių) sprendimų? Atrankos sistema - didžiausias praradimas- Slovėnijos rinktinė. Europos dabartiniai čempionai nedalyvauja pasaulio čempionate. Toliau- burtų traukimo vingrybės- Kinijos burtų sistema sudėliota taip, kad Kinai sau į grupę prisitrauktų sąlyginai silpnesnius varžovus, ko pasekoje kitose grupėse "susigrūdo" pusfinalio ar finalo vertos komandos ir jos priverstos susitikti tokiose ankstyvose fazėse. Teisėjavimas- dėl FIBA sistemos ir konfliktų su Eurolyga, turime žemesnio nei vidutinio profesionalumo teisėjus PASAULIO čempionate. Nereikšmingų epizodų peržiūros stabdančios varžybas 5-10min, ir jokių peržiūrų lemiamais momentais. Rungtynės Lietuva-Australija.

Krepšinio ir regbio mišinys. "Vyšnia ant torto" Lietuva- Prancūzija. Krepšinis žaidžiamas minimum 40min. 30 minučių varginome varžovus, po 37 minučių pirmaujame, o teisėjai padaro tokias klaidas (galimai piktybines), kad ištemptų pergalę komandai, nesugebančiai žaisti visas minimum 40 minučių. FIBA klaidą pripažino oficialiai, bet ar paguoda, kad tie teisėjai gauna nuobaudą tiesiog nebeteisėjauti šiame čempionate? Siūlau boikotuoti paskutinį mačą, dėl kelių priežasčių: eilini kartą krepšinio pasaulyje sukeliant diskusijas dėl FIBA veikimo metodų (galimai korupcinių). Parodyti, kad gal mes ir maža šalis, bet už save kovosime ir nesileisime mindomi. Atstovėjome prieš 30 metų, atstovėsime ir dabar. Tik visi kartu- VIENINGAI! Pasirašykite šią peticiją ir parodykime galingiesiems, kad mes nesileisime žeminami!“ - rašo D.Puidokas (kalba netaisyta - aut. past.).

Pasirašyti šią peticiją galite čia.

Rungtynės tarp Lietuvos ir Dominikos Respublikos bus žaidžiamos pirmadienį 11.00 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos