„Sintek-Dzūkijos“ ekipa tėškė antausį „Juventus“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Praėjus vos kelioms dienoms „Betsafe–LKL“ pirmenybėse vėl susitiko Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ ir Utenos „Juventus“ ekipos, o šįkart Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai namie revanšavosi varžovams už praeitą nesėkmę – 84:77 (28:18, 12:17, 19:18, 25:24).

„Sintek–Dzūkija“ rungtynes pradėjo galingai ir vedama Mindaugo Sušinsko buvo grėsmingai atitrūkusi nuo varžovų dar pirmame kėlinyje – 26:13. Vis tik skirtumas palaipsniui tirpo per antrąjį dešimtį minučių ir vėliau užvirė labai įnirtinga kova – 55:53.

„Sintek–Dzūkijai“ turint 2 taškų persvarą Artūrą Jomantą iš kovos eliminavo techninė pražanga už vaidybą, o Marius Runkauskas realizavo baudos metimą – 70:71. Tuo tarpu dėl išnaudoto pražangų limito „Juventus“ kiek anksčiau jau buvo netekusi Vytauto Šulskio, vėliau prarado ir Julių Juciką.

Šeimininkams svarbų metimą pridėjo Adrianas Bowie, o savo progas šaltakraujiškai išnaudojo ir Egidijus Dimša, skirtumą padidinęs iki 6 taškų – 77:71. Loganas McLane’as po Gyčio Radzevičiaus pražangos artino alytiškius prie pergalės, palikdamas varžovams gelbėtis tik minutę (79:71), o Igno Vaitkaus tritaškis gyvybės „Juventus“ ekipai įpūtė jau per vėlai.

Prie pergalės 19 taškų pridėjo M. Sušinskas, 14 – E. Dimša (8 atk. kam.), po 10 – Chauncey Collinsas (0/6 trit., 7 rez. perd.), L. McLane’as ir Radoslavas Pekovičius.

Uteniškiams 14 taškų surinko Bryantas Crawfordas, 13 – I. Vaitkus, po 11 – Žygimantas Skučas ir G. Radzevičius.

„Juventus“ ekipa pasižymėjo net 19 puolime atkovotų kamuolių

„Sintek-Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas (5/6 dvit.) 19 tšk., Egidijus Dimša (8 atk. kam.) 14 tšk., Radoslavas Pekovičius, Chauncey Collinsas (7 rez. perd.) ir Loganas McLane'as (5 atk. kam.) po 10 tšk., Adrianas Bowie 9 tšk.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 14 tšk., Ignas Vaitkus 13 tšk., Gytis Radzevičius (6 atk. kam.) ir Žygimantas Skučas (5 atk. kam.) po 11 tšk., Julius Jucikas (8 atk. kam.) 9 tšk.