Šimto taškų ribą peržengę italai sutrypė filipiniečius © FIBA nuotr.

Skambiai pasirodymą pasaulio čempionato D grupėje pradėjo Italijos krepšinio rinktinė.

Romeo Sacchetti auklėtiniai 108:62 (37:8, 26:16, 23:15, 23:23) sutrypė Filipinų rinktinę, kuri su šansais pakovoti dėl pergalės atsisveikino jau po pirmųjų dešimties minučių.

Italai po pirmojo kėlinio jau buvo susikrovę net 29 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje filipiniečiams kiek pavyko pristabdyti varžovų puolimą, tačiau iki pat ketvirtojo kėlinio italai stabiliai didino pranašumą.

Filipiniečiams pavyko nepralaimėti paskutiniojo kėlinio, tačiau galutinis rezultatas buvo stipriai ne jų naudai – nusileista 46 taškų skirtumu.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Luigi Datome ir Amedeo Della Valle – abu krepšininkai surinko po 17 taškų. Filipiniečių gretose po 15 taškų įmetė Jaymaras Perezas bei Andray'us Blatche'as.

D grupėje taip pat varžosi Angola ir Serbija.

Filipinai: Andray'us Blatche'as (10 atk. kam.) ir Jaymaras Perezas (6/10 dvitaškiai) po 15, June'as Maras Fajardo 9 (6 atk. kam.).

Italija: Luigi Datome (4/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai) ir Amedeo Della Valle po 17, Danilo Gallinari 16 (4/5 tritaškiai), Marco Belinelli ir Amedeo Tessitori po 9.