Šimto taškų ribą ketvirtojo kėlinio pradžioje peržengusi Serbija sutrypė Filipinus © FIBA.com nuotr.

Pasaulio taurės rezultatyvumo rekordą pagerinusi Serbijos rinktinė iškovojo fantastišką pergalę. Per pirmąjį kėlinį reikalus sutvarkę balkanų atstovai 126:67 (28:13, 34:22, 37:13, 27:19) tiesiog nupūtė iššūkio mesti nesugebėjusią Filipinų rinktinę.

Filipiniečiai su Serbija lygiai rungtyniavo tik kiek daugiau nei pusę kėlinio. Labai greitai atitrūkę serbai antroje ketvirčio pusėje po Nikola Jokičiaus dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą, kurį paskutinėmis sekundėms iki penkiolikos taškų padidino Nemanija Bjelicos tritaškis – 28:13.

Antrajame kėlinyje aikštelėje vaizdas nė kiek nepasikeitė. Uraganinį puolimą ir toliau demonstravę Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai įpjusėjus ketvirčiui po Marko Guduričiaus tolimo metimo skirtumą tarp komandų išsaugino iki triuškinamo – 48:28.

Dar trečiojo ketvirčio pabaigoje prieš šimto taškų ribos priartėję Serbijos rinktinės krepšininkai per lemiamą dešimties minučių atkarpą savo varžovus tiesiog šlavė ir galiausiai iškovojo fantastišką laimėjimą penkiasdešimt devynių taškų persvara – 126:67.

Nugalėtojų gretose rezultatyvausiai rungtyniavo be klaidų atakavęs Nemanija Bjelica. Puolėjas varžovams atseikėjo 20 taškų (4/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.

Filipinų rinktinės puolimo vežimą tempė 16 taškų pelnęs Jaymaras Perezas ir 15 taškų pridėjęs Paulas Dalistanas.

SERBIJA: Nemanija Bjelica 20 tšk., Bogdanas Bogdanovičius 17 tšk., Miroslavas Raduljica 13 tšk., Marko Guduričius 12 tšk., Nikola Jokičius ir Vasilije Micičius po 11 tšk., Nikola Milutinovas 10 tšk.

FILIPINAI: Jaymaras Perezas 16 tšk., Paulas Dalistanas 15 tšk., Jepethas Aguilaras ir Robertas Bolickas po 7 tšk., Kieferas Ravena ir Andray Blatche'as po 5 tšk.