„Šilutės“ treneris: „Prienų komanda parodė aukštesnį meistriškumą“

„Šilutės“ treneris: „Prienų komanda parodė aukštesnį meistriškumą“ 0 0 2019-10-08 21:41 © STOP kadras

Pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro etapo pirmose rungtynėse Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besivaržanti Šilutės „Šilutė“ dvikovoje su Prienų „CBet“ atsilaikė tik du kėlinius. Paskui aikštelėje dominavę prieniškiai rezultatu 86:68 iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes komentavęs Šilutės ekipos vyriausiasis treneris Kęstutis Mačijauskas teigė, kad jo auklėtiniams pritrūko ne tik meistriškumo, bet ir traumuotų žaidėjų indėlio.

„Prienų komanda parodė aukštesnį meistriškumą, kadangi yra pajėgiausioje lygoje rungtyniaujantis klubas, o mums labiausiai pritrūko trijų traumuotų žaidėjų. „CBet“ išlaikė intensyvumą, o mūsų žaidėjai dėl mažesnės rotacijos greičiau pavargo.

Mūsų situaciją dar labiau apsunkino tiek Valdo Vasyliaus, tiek kitų svarbių žaidėjų asmeninės pražangos. Jiems atsisėdus ant atsarginių žaidėjų suolelio pasijautė žaidimo suprastėjimas ir leidome varžovams įmesti nemažai taškų“, – komentavo pirmąjį KMT susitikimą „Šilutės“ strategas.

Dvikovoje su „CBet“ šilutiškiai sulaukė dar vieno žaidėjo. Jų sudėtį papildė iš Rusijos atvykęs Kauno „Žalgiryje“ žaidžiančio Luko Lekavičiaus brolis Linas. Gynėjas per 15 žaidimo minučių taškų nepelnė, tačiau spėjo perimti 2 kamuolius ir atlikti rezultatyvų perdavimą.

Sulaukęs klausimo apie L.Lekavičiaus debiutą „Šilutės“ treneris teigė, kad krepšininkas aikštelėje dar jautėsi lyg nesavas ir tik dabar prasidės jo integracija į komandos žaidimą.

„Linas dar turi įsivažiuoti. Jis su mumis sportavo porą savaičių, bet tvarkėsi reikalus dėl Rusijos, pergyveno dėl jų. Dabar gavome paleidžiamąjį raštą ir dabar viskas tvarkoje, bandysime jį įsivesti į mūsų žaidimą“, – aiškino debiutavusio naujoko situaciją K.Mačijauskas.

Peržengti KMT pirmojo etapo barjerą „Šilutė“ galėtų persvėrusi bendrą rezultatą, tačiau tą padaryti bus be galo sudėtinga, nes namuose buvo susikrautas 18 taškų deficitas. Nepaisant to K.Mačijauskas nuleisti rankų neketina ir atsakomajame mače Prienuose žada kovą.

„Pirmieji du kėliniai parodė, kad mes galime kautis, bandysiu vaikinams tą priminti ir motyvuoti. Galbūt dar atsigaus mūsų traumuoti žaidėjai ir bandysime kibti Prienų komandai į atlapus“, – baigė kalbą šilutiškių treneris.

0 0

Komentarai (0)