„Šilutė“ po atkaklios kovos įveikė Molėtų ekipą © A.Čižos nuotr.

Itin rezultatyviose rungtynėse „Šilutė“ (8-3) svečiuose 102:93 (29:27, 25:19, 19:25, 29:22) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (5-7).

Kęstučio Mačijausko treniruojama „Šilutė“ laimėjo trečią kartą paeiliui ir taip nutraukė trijų „Ežerūno“ pergalių seriją.

Iki mačo pabaigos likus puspenktos minutės „Ežerūnas“ atsiliko tik 87:89, bet Omaras Alstonas įmetė dvitaškį, Andrius Gaidys pridėjo du taškus ir „Šilutė“ pabėgo 93:87.

Molėtiškiai dar kartą priartėjo iki 2 taškų (91:93), tačiau Byronas Sanfordas smeigė tritaškį, Kemalis Canbolatas ir Linas Lekavičius pridėjo po dvitaškį, B. Sanfordas pelnė dar du taškus ir šilutiškiai likus pusei minutės atitrūko nepavejamai – 102:93.

„Ežerūnas“: Mantas Šerkšnas 27 (5/9 trit.), Ignas Lukošius 18 (14 atk. kam., 5 bl., 36 naud. bal.), Tautvydas Vyšniauskas 13 (3/3 trit.), Rokas Jukonis 10.

„Šilutė“: Kemalis Canbolatas 25 (12/18 dvit., 11 atk. kam.), Byronas Sanfordas 18, Linas Lekavičius 15, Omaras Alstonas 14 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrius Gaidys 11.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Palangos Kuršiai“ (5-6) VIKINGLOTT-NKL iškovojo pergalę. Pauliaus Barkaus auklėtiniai Palangoje 81:72 (28:15, 28:15, 15:27, 10:12) susitvarkė su Šakių „Vyčiu“ (6-6).

Abi komandos šeštąją pirmenybių savaitę iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po vieną nesėkmę.

„Palangos Kuršiai“ dominavo pirmoje rungtynių pusėje ir surinko net 56 taškus, pataikydami 7 tritaškius iš 12 bandymų. Tuomet palangiškių pranašumas buvo net 23 taškai – 56:33.

Po ilgosios pertraukos į kovą pakilo „Vytis“, kuris iškart spurtavo 14:0 ir priartėjo iki 9 taškų deficito (47:56). Dar po kelių minučių skirtumas jau siekė tik 6 taškus.

Visgi „Palangos Kuršiai“ stabilizavo savo situaciją ir po trijų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus 81 sekundei „Vytis“ priartėjo iki 7 taškų, tačiau per likusį laiką taškų nepelnė ir patyrė nesėkmę.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 24 (10/16 dvit., 4/4 baudos), Taurantas Tamošiūnas 18 (3/5 trit.), Mindaugas Reminas 11, Karolis Sapiega 10 (8 atk. kam.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 23 (7/7 baudos, 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis po 11, Domantas Vilys 7 (5 atk. kam.).

„Gargždų“ (5-6) ekipa iškovojo penktąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Alberto Vilimo auklėtiniai namuose 83:73 (19:18, 21:14, 21:21, 23:20) įveikė „Jonavos“ (2-9) komandą, kuri po vienuoliktojo turo ir toliau lieka iškovojusi vos dvi pergales.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje – likus rungtyniauti 7 minutes, šeimininkai pirmavo 7 taškais (66:59), tačiau netrukus Mantas Ruikis pataikė smeigė du tritaškius, pataikė dvitaškį ir „Gargždų“ krepšininkai susikūrė 13 taškų persvarą (74:61), kurios per likusį laiką svečiai panaikinti nesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Laurynas Mikalauskas, kuris per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 18 taškų (9/14 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinko 24 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino M. Ruikis, kurio sąskaitoje 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Po šio susitikimo „Gargždų“ ekipa su 5 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje užima aštuntąją vietą, tuo metu šiame sezone buksuojantys Jonavos krepšininkai su 2 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais yra VIKINGLOTTO-NKL lentelės apačioje – 14-toje vietoje.

„Gargždai“: Laurynas Mikalauskas 18 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantas Ruikis 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Erikas Kubilius 14, Deividas Anužis 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Jonas Dumašius 10 (4 rez. perd.).

„Jonava“: Martynas Pacevičius (10 atk. kam.) ir Kahlilas Thomasas (13 atk. kam., 4 kld.) po 16, Juozas Balčiūnas 14 (6 rez. perd.), Modestas Žaunieriūnas 10.