Perspektyvių krepšininkų būrį „Šiaulių” klube papildė dar vienas jaunas lietuvis. Iš Vokietijos į Lietuvą sugrįžęs 21 m. gynėjas Eimantas Stankevičius peržiūros Šiauliuose metu paliko įspūdį Antano Sireikos vadovaujamam trenerių štabui, todėl su žaidėju buvo pasirašyta 3 metų sutartis.

Buvęs Kauno „Žalgirio” jaunimo komandos auklėtinis Vokietijoje praleido porą metų. Ten jis pasirašė sutartį su aukščiausioje lygoje (BBL) rungtyniaujančiu Veisefelso „Mitteldeutscher” klubu, tačiau pajėgiausioje lygoje sužaidė vos 5 rungtynes. 

Metus E.Stankevičius žaidė komandos dublerių gretose ketvirtame pagal pajėgumą Vokietijos čempionate, o praėjusiame sezone atstovavo Zandersdorfo BSW „Sixers” ekipai Bundeslyga 2 Pro-B lygoje, kurioje rinko po 14 taškų, atkovodavo po 4,1 kamuolio bei sukurdavo po 3 atakas komandos draugams, aikštėje praleisdamas po 29,2 minutės. 

Tiek įžaidėjo, tiek atakuojančio gynėjo pozicijoje galintis žaisti 192 cm ūgio krepšininkas kartu su dar vienu „Šiaulių” atstovu Mantvydu Žukausku gynė Lietuvos spalvas jaunimo U19 ir U20 pasaulio čempionatuose, kur buvo vienas iš rinktinės lyderių. 

Praėjusiais metais U20 rinktinės gretose E.Stankevičius rinko po 10,2 taško bei atkovodavo po 3,3 kamuolio per 20 minučių. Krepšininkas turnyre pataikė visus 15 mestų baudų metimų.

Klubo vadovo Mindaugo Žukausko teigimu, E.Stankevičiui numatoma suteikti dvigubą licenciją, kurios dėka jis galėtų padėti tiek Joniškio „Delikatesui” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), tiek įgauti patirties Lietuvos krepšinio lygos čempionate.

„Laikomės savo užsibrėžtos vizijos žiūrėti į ateitį. Eimantas praėjo jaunimo rinktinių kelią, kuriose buvo vienas iš ryškesnių krepšininkų. Jaunas žaidėjas praleido kelis metus Vokietijoje, dabar norėjo grįžti į Lietuvą ir įrodyti savo vertę, todėl atvyko į mūsų peržiūrą, kurioje įvertinome jo gebėjimus žaisti dvejose pozicijose, atakuoti iš toli, todėl nusprendėme pakviesti į savo klubą. Šiuo metu matome jį žaidžiantį NKL lygoje, tačiau planuojame suteikti dvigubą licenciją bei galimybę pasirodyti ir stipriausioje Lietuvos lygoje”, – kalbėjo „Šiaulių” klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

E.Stankevičius yra penktasis tarpsezoniu į „Šiaulius” atvykęs krepšininkas. Anksčiau klubas pasirašė sutartis su naudingiausiu NKL čempionų krepšininku Aurimu Urbonu, latvių snaiperiu Daviu Geku, amerikiečiu Kevinu Hardy bei susigrąžino Šiauliuose jau žaidusį jo tautietį Akeemą Wrightą.