„Šiaulių“ krepšininkės antrą kartą pralaužė Latvijos klubą © „Šiaulių“ nuotr.

Pasiruošimą Moterų lygai tęsianti „Šiaulių“ komanda sužaidė dar vienas ikisezonines rungtynes su Latvijos pajėgiausioje lygoje rungtyniaujančia BK „Jelgavai/BJSS“. Jei Saulės mieste prieš savaitę šiaulietės laimėjo be didesnių sunkumų, tai dvikova Latvijoje susiklostė atkakliau, bet pergalę vėl iškovojo klubas iš Lietuvos 71:59 (21:12, 15:11, 17:20, 18:16).

Dėl kelio remonto darbų į rungtynes vėlavusi „Šiaulių“ komanda nespėjo tinkamai apšilti, todėl dvikovą pradėjo vangiai ir netruko atsidurti besivejančiųjų vaidmenyje – 0:10. Treneriui Romualdui Petroniui paprašius minutės pertraukėlės, jo vadovaujamų šiauliečių žaidimas pagerėjo, komanda ne tik panaikino turėtą dviženklį deficitą, bet ir nutolo saugiu atstumu – 21:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje viešnios pratęsė pirmajame kėlinyje pradėtą spurtą, per kurį be atsako pelnė net 22 taškus, padidino atotrūkį iki 13 taškų ir jį išlaikė iki ilgosios pertraukos – 36:23.

Po pertraukos „Šiaulių“ merginų pranašumas dar paaugo (44:26), tačiau kelias patyrusias žaidėjas savo sudėtyje turinčios šeimininkės rankų nenuleido ir ėmė mažinti atsilikimą. Prieš prasidedant paskutiniam kėliniui šiaulietės dar turėjo dviženklę persvarą, bet likus žaisti 5 minutes, komandas skyrė jau tik 6 taškai (60:54). Vis tik išsigelbėti latvėms nepavyko, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė viešnios.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Kamilė Berenytė ir Dominyka Paliulytė (5 atk. kam., 8 rez. perd., 7 per. kam.) – po 11, Valerija Jakovleva – 10, Anastasija Suščik (7 atk. kam., 5 rez. perdavimai) ir Rusnė Augustinaitė – po 9, Anna Lapo – 8, Urtė Bukauskaitė – 7, Ieva Šerpytytė ir Manta Urbonaitė – po 3.

Rungtynės Latvijoje buvo ketvirtosios pasiruošimo cikle: BK „Jelgava/BJSS“ įveikta 73:46, nusileista čempionėms Kauno „Aistėms-LSMU“ 42:71 bei nugalėtas Panevėžio „Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC“. Pastarųjų rungtynių rezultatas komandų susitarimu neskelbiamas.