Šiauliečiai apkartino T.Gaidamavičiaus debiutą prie „Labas GAS“ vairo © „bcsiauliai.lt“ nuotr.

„Šiaulių-7bet“ (9/5) ekipa po didžiosios pertraukos ėmė kontroliuoti situaciją ir iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 86:80 (18:19, 23:22, 25:17, 20:22) apkartino Tomo Gaidamavičiaus debiutą prie Prienų „Labas GAS“ (1/13) klubo vairo.

Primename, jog T.Gaidamavičius perėmė „Labas GAS“ vairą iš laikinai vyr. trenerio pareigas ėjusio Vido Ginevičiaus.

Du pirmuosius kėlinius kova buvo ganėtinai tolygi. „Labas GAS“ vis stengėsi atitrūkti (38:31), tačiau labai greitai „Šiauliai-7bet“ susikurdavo progas, kurios lygindavo rezultatą – 41:41.

Po didžiosios pertraukos vaizdas pakito: šiauliečiai be atsako pelnė 6 taškus, o Eimantui Stankevičiui tęsiant gerą atkarpą, pranašumas artėjo prie dviženklio – 54:46. Galiausiai Paulius Danusevičius dar labiau didino atotrūkį (60:48), tiesa, du Justino Jogmino tritaškiai gerokai apkarpė svečių atsilikimą – 56:61.

Isaiah Armwoodo ir Jonathano Elmore’o tandemas tapo kertiniu šiauliečiams, kurie atstatė solidesnį pranašumą (71:58), tad rungtynių kontrolė liko šeimininkų rankose.

Ignas Sargiūnas bei Giedrius Stankevičius bandė kurstyti intrigą (71:78), o R.Gadiliauskas pridėjo svarbius baudos metimus (75:80). Tiesa, dar kelių progų „Labas GAS“ neišnaudojo, nors tolimi metimai galėjo rėžti atsilikimą iki vos poros taškelių.

Liko 40 sekundžių, nei G.Stankevičius, nei J.Jogminas neišnaudojo šansų ir vėl, o baudų mesti galiausiai stojo E.Stankevičius, kuriam ranka nesudrebėjo nė sykį per keturis metimus – 84:75. Taip pergalė buvo „Šiaulių-7bet“ sąskaitoje.

„Šiauliai-7bet“: Isaiah Armwoodas (7 atk.kam.) ir Jonathanas Elmore’as – po 15, Giedrius Staniulis 14 (6 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 12 (6 atk. kam.), Paulius Danusevičius 9, Donatas Sabeckis 7 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 16, Erikas Venskus 15, Justinas Jogminas 12 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Rokas Gadiliauskas 11, Ignas Sargiūnas 8.

„Noriu išreikšti pagarbą Prienų komandai. Man patiko, jie gerai kovėsi. Žaidėjams priminiau: neatkreipiate dėmesio, kad jie įveikė „Uniclub Casino – Juventus“, vos nelaimėjo prieš „Žalgirį“, yra geroje kondicijoje, reikia juos gerbti. Vertinu tai kaip sunkią ir svarbią pergalę“, – sakė Antanas Sireika.

„Noriu pasidžiaugti vyrais, kurie parodė tokį gerą kovingumą. Vieną atkarpą buvome pavargę, padarėme klaidelių, bet sugebėjome grįžti į rungtynes. Gale davėme kovą, jei būtume įmetę kelis laisvus metimus, gal būtų buvę įdomiau. Aišku, blogai tai, kad leidome puolime atkovoti 15 kamuolių, bet neturėjome Durhamo, kuris dar serga“, – kalbėjo Tomas Gaidamavičius.