„Šiauliai“ draugiškose rungtynėse iškovojo dvi pergales © „Šiaulių“ nuotr.

Pasiruošimą Betsafe - LKL sezonui įpusėję „Šiauliai“ vakar Anykščių sporto centre susitiko su svečiais iš Baltarusijos - Mogiliov „Borisfen" komanda ir nesunkiai užsitikrino pergalę rezultatu 96:71 (24:17, 24:19, 23:15, 25:20). „Šiaulių“ ekipai taškus pelnė: A.Udras 16 (6 atk. kam.), B.Griciūnas 12, E.Šaulys – 11, K.Žemaitis 10  (4 rez. perdavimai), J.Furmanavičius ir R.Gustys po 7.

Šiandien pusdienį pažintinei veiklai Anykščiuose skyrę šiauliečiai po pietų sužaidė dar vienerias draugiškas rungtynes su  Maskvos „Runa" ekipa ir rungtynes taip pat baigė pergalingai rezultatu 95:75 (21:22, 27:5, 25:21, 22:27).

Po pirmo kėlinio 1 taško skirtumu atsilikę šiauliečiai antrame kėlinyje susitiprino gynybą ir per antrąjį kėlinį leido maskviečiams įmesti tik 5 taškus, o trečiąjį kėlinį baigė jau turėdami 25 taškų pranašumą. „Šiauliams“ daugiausiai taškų pelnė: B.Griciūnas 15 (8 atk. kam.),  R.Gustys ir A.Udras - po 14, E. Šaulys ir A. Wrightas - po 10.

Rugsėjo 8 -9 dienomis „Šiauliai“ jubiliejiniame 25-mečio draugiškame turnyre namuose priims svečius iš Latvijos, Ukrainos bei Lietuvos ir sužais dvejas draugiškas rungtynes.