Sezono MVP titulas trečią kartą L.James rankose
Miami "Heat" komandos žvaigždė ir lyderis LeBron James savo titulų kolekciją papildė dar vienu NBA naudingiausio reguliariojo sezono žaidėjo apdovanojimu.

Tai bus jau trečiasis toks amerikiečio titulas. Artimi lygos šaltiniai praneša, kad oficialiai apie tai turėtų būti pranešta sekmadienį, o apdovanojimas James'ui įteiktas prieš pirmąsias "Heat" ir "Pacers" Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes.

Trečią kartą per pastaruosius ketverius metus naudingiausio žaidėjo apdovanojimą laimėjęs L.James prisijungė prie tokių žvaigždžių kaip Kareem Abdul-Jabbar, Michael Jordan, Bill Russell, Wilt Chamberlain, Larry Bird, Magic Johnson ir Moses Malone. Visi jie yra laimėję bent po tris naudingiausio žaidėjo titulus per karjerą.

"Nuo pat vaikystės komanda man buvo svarbiausia. Kai pirmąkart lošėme krepšinį ir laimėjome vaikinų čempionatą, naudingiausio žaidėjo apdovanojimą gavo visa komanda. Nuo tada supratau, ką turiu daryti", – sakė James.

Pagrindiniu konkurentu James'ui šį sezoną buvo laikytas Kevin Durant ("Thunder"). Tarp pretendentų taip pat buvo Chris Paul ("Clippers"), Kobe Bryant ("Lakers") ir Tony Parker ("Spurs").
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos