Sezoną atsinaujinusios pasitiks ir „Žalgirio“ šokėjos

2022–2023 m. sezone krepšinio gerbėjų lauks ne tik atsinaujinusi Kauno „Žalgirio“ pagrindinė ekipa, bet ir pagausėjusi „Žalgirio“ šokėjų komanda.

Rugsėjo pradžioje daugkartinių Lietuvos čempionų šokėjos kvietė visas norinčias merginas atvykti į „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje vykusią atranką ir pademonstruoti savo gebėjimus.

„Žalgirio“ šokėjomis tapti norinčioms merginoms visų pirma teko pristatyti savo vienos minutės trukmės šokį, o vėliau visos merginos, kartu su senbuvėmis „Žalgirio“ šokėjomis, pradėjo mokytis naują šokį.

Atranka buvo itin sėkminga – tęsti treniruotes ir apsivilkti „Žalgirio“ šokėjų aprangas buvo pakviestos visos atrankoje dalyvavusios merginos.

„Renkamės naujas šokėjas, kadangi praėjęs sezonas parodė, kad traumos ir merginų užimtumas pakiša koją ir „Žalgirio“ arenoje dažnai negalėjome šokti visa sudėtimi. Reikia papildymo, todėl džiaugiamės, kad į atranką susirinko labai stiprios mergaitės. Užteks vienos atrankos ir vieno etapo“, – sakė „Žalgirio“ šokėjų vadovė Diana Gandrimė.

Nors visos merginos atranką įveikė ir turės galimybę pasirodyti „Žalgirio“ arenoje per krepšinio rungtynes, kelios merginos iškart išsiskyrė ir atkreipė kolektyvo vadovės dėmesį.

„Visa treniruotė atrodė labai smagiai, jautėsi labai didelis palaikymas iš visų merginų – tiek naujokių, tiek tų, kurios jau šoka pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje. Labai patiko atmosfera, energija, užsivedimas. Atėjau savimi pasitikinti ir kuomet trenerė paklausė, kuri nori šokti pirmoji, iškart pasisiūliau aš. Galbūt ir mano drąsa pridėjo balų“, – įspūdžiais dalinosi „Žalgirio“ šokėjų atrankoje puikiai pasirodžiusi Ieva.

Pagausėjusiu kolektyvu pasidžiaugė ir jau ne pirmus metus „Žalgirio“ gerbėjus džiuginanti šokėja Miglė.

„Atrankoje aš nedalyvavau, buvau ragavusi dublerių duonos, todėl suprantu merginas, kurios jaudinosi. Kaip bebūtų, labai smagu, kad prisijungs tiek daug nuostabių merginų, su nekantrumu lauksime naujo sezono. Su merginomis visada kalbame, kad mūsų santykiai tarpusavyje labai atsispindi ir scenoje, todėl turime nuolat kalbėtis, viena kitą palaikyti ir tada „Žalgirio“ arenoje atrodysime daug stipriau“, – pasakojo „Žalgirio“ šokėjų senbuvė.

Kartu su naujomis šokėjomis krepšinio aistruoliai gali laukti ir atnaujinto šokių repertuaro bei dar daugiau gerų emocijų rungtynių metu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos