Šešis naujokus turinti Tauragės ekipa taikosi bent į atkrintamąsias © „Tauragės“ logotipas

Iki VIKINGLOTTO – NKL sezono starto liko vos dvi dienos, o per jas Tauragės krepšinio klubas stengiasi ištaisyti paskutines spragas, kurios susidarė dėl vėlyvo pasiruošimo sezonui.

Edvardo Žemgulio kariauna buvo sukomplektuota tik rugsėjo pradžioje, tad komanda iki sezono pradžios ruošėsi vieną mėnesį.

Dar vienas iššūkis modeliuojant žaidimą – į komandą atvyko šeši naujokai: Ernestas Serkevičius, Andrius Aleksandrovas, Karolis Babkauskas, Rytis Biliartas, Rokas Narkevičius ir Oskaras Pleikys.

Komandoje liko Deividas Keburys, Tadas Sebežiovas, Rokas Bendikas ir Deividas Laucius, taip pat po trumpos pertraukos į klubą grįžo Liudas Valantinas, kurio nebegalima vadinti naujoku.

„Šiemet labai vėlai baigėme komplektuoti komandą. Tik rugsėjo pradžioje su kai kuriais žaidėjais pabaigėme susitarti. Kiek turėjome laiko, tiek turės užtekti, nieko nepadarysi. Stengiamės kuo geriau susižaisti.

Kad ir vėlokai, sudėtis nėra bloga. Aišku, norėjosi kai kurių kitų žaidėjų, bet su mūsų galimybėmis negalėjome su jais susitarti, jie norėjo labai anksti pasirašyti sutartis. Šiemet daug komandų komplektavo sudėtis labai anksti. Norėjosi geriau, bet nėra blogai, negalime skųstis“, – svetainei „nklyga.lt“ pasakojo tauragiškių treneris E. Žemgulis.

Kalbėdamas apie naujokus, E. Žemgulis išskyrė tris krepšininkus. R. Biliartas praėjusį sezoną Joniškio „Delikatese“ pelnė po 11,9 taško, Ernestas Serkevičius Jonavos klube pasižymėjo 6,4 taško rezultatyvumu, o Karolis Babkauskas Vokietijos antroje lygoje pelnė po 12 taškų ir atliko po 5,2 rezultatyvaus perdavimo.

„Senbuviai visi yra aiškūs, o iš naujokų mums Rytis Biliartas tikrai stipriai padės po krepšiu, jis turi daug patirties. Karolį Babkauską pavyko prikalbinti, kuris yra matęs daug aukšto lygio krepšinio. Jis žaidžia komandinį krepšinį ir mums to reikia. Karolis tikrai sezono metu bus vienas iš komandos vedlių, nes matosi, kad daug turi patirties ir labai gerai išnaudoja likusius komandos draugus, mato aikštelę.

Ir su Ernestu Serkevičiumi gerai, kad susitarėme. Galbūt Rokas Narkevičius truputį yra nežaidęs, todėl jam trūksta įsižaidimo, bet manau, kad ir jam viskas bus gerai“, – apie naujokus pasisakė treneris.

Tauragės krepšinio klubas sužaidė penkerias draugiškas rungtynes. Komanda du mačus rungtyniavo su Joniškio „Delikatesu“ ir po vieną – su Šilalės „Lūšimi“, „Šilute“ ir Jurbarko komanda.

Rungtyniaujant su VIKINGLOTTO – NKL ekipomis Tauragės klubas įveikė tik „Šilutės“ komandą.

„Tikrai to laiko daug neturėjome, bet dabar bandome taisyti spragas, kurias pamatėme draugiškose rungtynėse. Yra sunku, nes atėjo šeši nauji žaidėjai, jiems reikia perprasti žaidimą. Tai truputį užima laiko. Dar tik pradžia, nepradėjome žaisti, bus matyti, kokie bus rezultatai. Dabar minimalūs tikslai yra atkrintamosios“, – prieš sezono startą kalbėjo E. Žemgulis.

Tauragės krepšinio klubas sezoną pradės spalio 3-ąją, ketvirtadienį, kuomet svečiuose kausis su „Šilute“. Po dviejų dieną įvyks pirmasis mačas Tauragėje, kai į šį miestą atvyks „Jonava“.

Nacionalinė krepšinio lyga

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...