Serbija palaužė prancūzus, ispanai susitvarkė su Argentina © SIPA nuotr.

Pasiruošimą pasaulio čempionatui užbaigė ir kitos garsios pasaulio rinktinės.

Visų kontrolinių rungtynių metu neklydusi Serbijos rinktinė 61:56 (14:17, 9:15, 23:16, 15:8) palaužė Prancūzijos krepšininkus.

Serbai pirmoje rungtynių pusėje strigo tiek gynyboje, tiek puolime, tačiau po pertraukos smogė su trenksmu – trečiajame kėlinyje įmetė 23 taškus, o paskutiniajame ketvirtyje į savo krepšį praleido viso labo aštuonis.

Serbai pasaulio čempionato grupių etape varžysis su italais, filipiniečiais ir Angolos krepšininkais. Prancūzai G grupėje mes iššūkį Jordanijai, Vokietijai ir Dominikos Respublikai.

Kitose kontrolinėse rungtynėse pergalingai pasiruošimo ciklą užbaigė ispanai, kurie 84:76 (25:23, 17:14, 15:21, 27:18) įveikė be Facundo Campazzo žaidusius argentiniečius.

Ispanų planetos pirmenybėse laukia grupės susitikimai su Puerto Riku, Iranu ir Tunisu. Tuo metu argentiniečiai varžysis su  Rusija, Nigerija ir Pietų Korėja.