Šeimininkų pasirodymas pasaulio čempionate – baigtas © FIBA nuotr.

Kinijos rinktinės pasirodymas pasaulio čempionate baigėsi grupių etape. Turnyro šeimininkai 59:72 (10:18, 13:15, 18:18, 18:21) pripažino Venesuelos krepšininkų pranašumą ir liko be kelialapio į tolimesnį etapą.

Venesuela užtikrintai žygiavo nuo pirmųjų susitikimo minučių. Po pirmojo kėlinio Pietų Amerikos atstovai turėjo aštuonių taškų pranašumą, o į pertrauką nuėjo jau pasiekę dviženklę persvarą (10 tšk).

Trečiajame ketvirtyje kinai nenusileido varžovams, tačiau paskutiniajame kėlinyje didesnio spurto nesurengė ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu dviženkliu taškų skirtumu.

Venesuelą į pergalę vedė Heissleras Guillentas, surinkęs 15 taškų. 13 pridėjo Dwightas Lewisas, o pralaimėtojų gretose išsiskyrė Shuo Fangas, į savo sąskaitą įsirašęs taip pat 13 tšk.

A grupę laimėjo lenkai, o Venesuela liko už jų nugaros.

Venesuela: Heissleras Guillentas 15 (7 rez. perd.), Dwightas Lewisas 13, Gregory Vargasas 12, Nestoras Colmenaresas 11 (7 atk. kam.).

Kinija: Shuo Fangas 13, Jiwei Zhao 12, Jianlianas Yi 11 (8 atk. kam.), Qi Zhou 8 (7 atk. kam.).