S.Curry grįžo į aikštę, tačiau pergalę šventė „Raptors“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Stephenas Curry po keturių mėnesių priverstinės pertraukos dėl lūžusios rankos sugrįžo į aikštę.

Oklendo „Golden State Warriors“ ekipos lyderis kovojo mače prieš Toronto „Raptors“, tačiau pergalę 121:113 pasiekė svečiai.

S.Curry per 27 minutes įmetė 23 taškus (3/4 dvit., 3/12 trit., 8/8 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Warriors“: S.Curry ir D.Lee (5/12 trit.) po 23, A.Wigginsas 21 (9 atk. kam.), M.Chrissas 17 (6/13 dvit., 12 atk. kam.), E.Paschallis 16 (5/6 dvit., 8 rez. perd.).

„Raptors“: N.Powellas 37 (9/12 dvit., 4/8 trit.), K.Lowry 26 (10 rez. perd.), P.Siakamas 17, OG Anunoby 14, S.Ibaka 13 (13 atk. kam.).