Š.Beniušis apie atsakomąjį KMT mačą su „Juventus“: „Stengsimės išvengti kvailų klaidų“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Šarūnas Beniušis į Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipą atvyko prieš daugmaž tris savaites ir puolėjas ilgai netruko, jog taptų vienu komandos lyderių.

Tinklalapis „suduva-mantinga.lt“ pakalbino vidurio puolėją, kuris aptarė sezono pradžią Marijampolės komandoje bei pasidalijo mintimis apie rytdienos dvikovą su Utenos „Juventus“.

„Manau, kad kol kas viskas pagal planą. Yra pergalės, žaidimas, aišku, nėra pats geriausias, koks galėtų būti, bet manau su laiku vienas kitą geriau suprasime ir žaidimas pagerės“, – pirmųjų savaičių įspūdžiais dalijosi Š. Beniušis.

Paklaustas, apie asmenines užduotis, Š. Beniušis teigė, kad tokių neturįs ir tiesiog stengiasi vykdyti bendrus nurodymus, kuriuos vyriausiasis treneris Povilas Šakinis skiria visai komandai.

„Yra tam tikri deriniai, kuriuos treneris yra parengęs, bandome juos įvykdyti. O kaip jau išeina, taip išeina. Kartais būna blogiau, kartais geriau, bet atskirų ar konkrečių užduočių neturiu.

Dar reikia gerinti žaidimą puolime, kur kartais perskubame, kažkuriose situacijose pavėluojame gynyboje. Netenkina sprendimai tam tikrose situacijose, bet viskas yra ištaisoma ir prabėgus laikui susižaisime bei viskas bus gerai“, – teigė Š. Beniušis.

Prieš kiek daugiau nei savaitę, „Sūduva-Mantinga“ puolėjas blykstelėjo mače su „Palangos Kuršiais“, kuomet pademonstravo įspūdingą dėjimą per Augustiną Jankaitį. Kaip teigia pats Š. Beniušis, tai – vienas geriausių jo karjeros dėjimų.

„Nežinau, nepasakyčiau (jog geriausias dėjimas karjeroje), buvo tų dėjimų neblogų. Kažkaip labai jo nesureikšminu, tokia jau buvo situacija. Gražus dėjimas ir tiek, bet kad vienas iš geresnių – taip“, – prisiminė puolėjas.

Marijampoliečiai jau rytoj stos į atsakomąją Karaliaus Mindaugo taurės etapo dvikovą, kur Utenoje susitiks su vietos „Juventus“. Prisiminęs pirmąjį mačą, Š. Beniušis teigė, kad rytoj svarbiausia bus žaisti ramiau nei namų rungtynėse bei vengti apmaudžių klaidų.

„Pradėjome išsigandę, labai sutrikę. Vis tiek atvažiavo aukštesnio lygio komanda, taigi manau, kad kitose rungtynėse reikėtų susikaupimo, ramybės ir kai kuriose situacijose neperskubėti, nes tikrai buvo daug kvailų klaidų, kurių reikės išvengti antrajame mače“, – sakė puolėjas.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos