Sabonis vedė „Pacers“ į pergalę Niujorke © AP nuotr.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė Indianos „Pacers (33/23), kurios gretose Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį.

Lietuvis vedė komandą į pergalę, o jo atstovaujama „Pacers“ 106:98 (15:20, 36:24, 29:31, 26:33) nugalėjo Niujorko „Knicks“ (17/39) krepšininkus.

Sabonis aikštėje praleido ilgiausiai ir per 37 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (8/16 dvit., 8/10 baudmet.), atkovojo 13 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo antroji iš eilės Indianos ekipos pergalė pergalė po šešių nesėkmių iš eilės.

Lietuviui rezultatyvumu prilygo tik komandos draugas T. Warrenas, kuris per 36 žaidimo minutes pelnė 27 taškus ir atkovojo  8 kamuolius.

Pacers“ kitose NBA rungtynės susitiks su čempionų titulą ginančia „Raptors“ ekipa.

Knicks“: Bobby Portisas 19, R.J. Barrettas 17, Frankas Ntilikina 14.

Pacers“: T. Warrenas 27, Domantas Sabonis 24, Dougas McDermottas 14, Malcolmas Brogdonas 11.