Sabonis buvo per plauką nuo trigubo dublio, o „Pacers“ pasiekė trečią pergalę iš eilės © AFP nuotr.

Domantui Saboniui pritrūko tik vieno rezultatyvaus perdavimo, o jo atstovaujama „Pacers“ (36-24) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Indianos klubas išvykoje 113:104 (30:31, 26:27, 30:28, 27:18) nugalėjo autsaiderius Klivlando „Cavaliers“ (17-43) krepšininkus.

Domantas Sabonis per 42 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (0/1 trit., 8/12 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis užfiksavo jau 46-ą dvigubą dublį šiame sezone.

Permainingose rungtynėse „Pacers“ nuo varžovų atsiplėšė tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir šventė svarbią pergalę išvykoje.

Nugalėtojus į pergalę vedė T. J. Warrenas, kuris per 36 žaidimo minutes pelnė 30 taškų.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Andre Drummondas surinkęs dvigubą dublį. Per 35 aikštelėje praleistas minutes pelnė 27 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Cavaliers“: Andre Drummondas 27 , Kevinas Love’as 20, Collinas Sextonas 16, Kevinas Porteris 14, Darius Garlandas 10.

Pacers“: T.J. Warrenas 30, Malcolmas Brogdonas 22, Victoras Oladipo 19, Domantas Sabonis 18, Mylesas Turneris 10, Dougas McDermottas 9.