Sabonio dvigubas dublis neišgelbėjo „Pacers“ prieš NBA čempionus © AP nuotr.

Indianos „Pacers“ (31/21) stojo ginti namų sienas prieš NBA čempionus Toronto „Raptors“ (38/14).

Domanto Sabonio atstovaujama ekipa nusileido namuose 106:115 (31:36, 32:28, 20:23, 23:28) ir patyrė jau ketvirtą iš eilės pralaimėjimą.

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas puikias rungtynes ir per 39 su puse žaidimo minutės pelnė galingą dvigubą dublį. 19 taškų (0/1 trit., 8/12 dvit., 3/4 baud. met), 16 atkovotų kamuolių.

Įnirtinga kova tarp ekipų vyko visas rungtynes. Dar ketvirto kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus, tačiau paskutines rungtynių minutes taiklesni buvo NBA čempionai.

Toronto „Raptors“ pasiekė net 13-tą pergalę iš eilės. Po sunkaus sezono starto, atrodo, kad čempionų komanda surado savo žaidimo variklį ir puikiai šluoja visas komandas iš eilės.

Į pergalę juos vedė dvigubą dublį surinkęs S. Ibaka, kuris per 40 minučių pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių. Jam puikiai talkino ir kartu padėjo komandą atvesti į pergalę F. VanVleetas, kuris taip pat per 40 žaidimo minučių pelnė 20 taškų.

Toronto komanda šiuo metu užima antrą vietą rytų konferencijoje, o Domanto Sabonio atstovaujama „Pacers“ šeštą.

„Pacers“: Domantas Sabonis 19, Malcolmas Brogdonas 16, Victoras Oladipo 15, T.J. McConnellas 12, Justinas Holiday 12, Jeremy Lambas 11.

„Raptors“: Serge‘as Ibaka 22, Fredas VanVleetas 20, Terence‘as Davisas 17, O.G. Anunoby 16, Kyle‘as Lowry 16, Pascalis Siakamas 15.