S. Scariola: „Mes žaisime prieš geriausią čempionato komandą“ © FIBA nuotr.

Rugpjūčio 16-ąją kontroliniame mače susitiks dvi pasaulio čempionato pirmojo krepšelio komandos - Anaheimo mieste Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) priims Ispaniją.

Ispanijos rinktinės treneris Sergio Scariola teigė, kad tai bus geriausias įmanomas testas jo auklėtiniams, nes kovos prieš geriausius.

„Mes žaisime prieš geriausią čempionato komandą, o tai reiškia, kad varžovai mus privers kautis iš paskutiniųjų. Akivaizdu, kad mes norime varžytis su geriausiais, nors mums dar ir trūksta aiškaus techninio bei taktinio žinių bagažo“, - treneris pasakojo Ispanijos sporto žiniatinkliui „Marca“.

Specialistui iš Italijos svarbiausia, kad jo komanda patobulėtų kaip įmanoma daugiau, tačiau taip pat tikisi palikti gerą įspūdį.

„Tai bus kitas mūsų pasiruošimo etapas, kuriam nesiruošiame išskirtinai ir tik rūpinsimės kaip pagerinti žaidimą aikštėje. Žinoma, mes turime bandyti padaryti gerą įspūdį kaip tai ir darome kiekvienose rungtynėse. JAV rinktinė yra labai fiziška  komanda su didelėmis atletiškumo galimybėmis, kurios priverčia daryti klaidas ir prarasti kamuolius.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos