Š. Jasikevičius prieš mačą su „Olympiakos“: „Svarbiausia – kovoti“

Š. Jasikevičius prieš mačą su „Olympiakos“: „Svarbiausia – kovoti“ 0 0 2019-11-14 12:50 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgiris“ penktadienį vakare stoja į naują kovą Eurolygoje. Žalgiriečiai išvykoje grumsis su šį sezoną stabilumu nepasižyminčia Pirėjo „Olympiakos“ komanda.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai po 7 turų yra iškovoję vos dvi pergales ir patyrę penkis pralaimėjimus. „Žalgirio“ situacija kiek geresnė – trys pergalės ir keturios nesėkmės.

Prieš penktadienį laukiančią dvikovą mintimis su žiniasklaida pasidalino Šarūnas Jasikevičius.

„Reikia suprasti prieš ką ginamės. Kiekvienas varžovų žaidėjas turi savo pliusų, todėl reikia žinoti, kur galime rizikuoti. Svarbiausia turime kautis, jie namuose žaidžia fizišką krepšinį. Banguoja ne tik „Olympiakos“, bet ir mes patys“, – apie varžovus pasisakė Šaras.

Paklaustas, ar pamatė pasikeitimų, kai varžovų komandos vairą perėmė Kemzūra, Jasikevičius atsakė: „Sunku pasakyti, nes Blattas vadovavo tik vieneriose rungtynėse. Kažkiek keitėsi sudėtis ir galvoju, kad ji su Rochestie ir Reedo atvykimu yra žymiai geresnė nei sezono pradžioje.

Rochestie yra patyręs sprendimų priiminėtojas ir tai yra didžiausias pasikeitimas. Jis atima spaudimą nuo Spanoulio ir Printezio“, – tęsė strategas.

Paklaustas apie Mariaus Grigonio fizinę būklę, Jasikevičius pridūrė, kad krepšininkas yra pasiruošęs žaisti.

„Žalgirio“ ir „Olympiakos“ akistata rytoj prasidės 21 val. 45 min.

0 0

Komentarai (0)