Š. Jasikevičius: „Scola gali pridaryti problemų tiek po krepšiu, tiek toliau nuo jo“ © AFP nuotr.

Kauno „Žalgiris“ dėlioja paskutines žaidimo detales prieš antrąsias Eurolygos sezono rungtynes.

Jau penktadienį vakare kauniečių laukia dvikova su Milano „AX Armani Exchange“. „Žalgiris“, kaip ir būsimi varžovai iš Milano, pirmąjį turą Eurolygoje pradėjo nesėkme.

Abi komandos prieš šį sezoną atnaujino savo sudėtis – „AX Armani“ savo gretose kol kas neturi Artūro Gudaičio, tačiau komandai padeda vis dar puikią formą rodantis Luisas Scola. Jie savo stovykloje taip pat turi buvusį žalgirietį Aaroną White'ą, kuris į madų sostinę pasuko šią vasarą.

Prieš dvikovą kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius pakomentavo esminį šio sezono pasikeitimą – sumažėjusių treniruočių skaičių išvykos rungtynėse.

„Kažkiek daugiau norime koncentruotis į žaidėjų atsigavimą, o ne į treniruotes. Šį sezoną vis tiek dar prisidėjo keturi mačai ir taip pat kažkiek pailgėjo atkrintamosios Lietuvoje. Norisi labiau susitelkti į žaidėjų fizinę būklę, o ne treniruotes“, – dėstė strategas.

Paklaustas, kaip keisis treniruočių tvarka, kai Eurolygoje vyks dviguba savaitė, Šaras atsakė, jog kol kas neturi tikslaus atsakymo: „Negaliu atsakyti. Manau, kad turėsime visokių variantų, priklausomai nuo to, kur žaidžiam ir kada grįžtam. Bus dvigubų savaičių, kai abu kartus žaisime tiek namuose, tiek išvykose.“

Jasikevičius praėjusią savaitę užsiminė, kad rungtynės su Vitorijos „Baskonia“ ir Panevėžio „Lietkabeliu“ labiau parodys komandos lygį.

„Parodė, kad esame komanda, kuri dar tik viską pradeda, kaip ir kitos ekipos. Dar daug ko trūksta, kai kurie dalykai yra geri ir nuteikiantys optimistiškai. Tai yra ilgas procesas, kuriame turime būti kantrūs“, – kalbėjo strategas.

Paklaustas apie pačią Milano komandą ir jos lyderį Luisą Scola, Šaras pridūrė: „Jie atrodo solidžiai. Tai yra komanda, kuri viską pradeda nuo gynybos ir kreipia dėmesį į detales. Atėjo naujas treneris su naujomis idėjomis ir sistema, todėl jiems taip pat reikia laiko. Tai – didelį potencialią turinti komanda.

Scola yra superprofesionalas savo srityje, kuris gali pridaryti problemų tiek po krepšiu, tiek toliau nuo jo. Jis atrodo solidžiai, gerai reaguoja į situacijas, o treneris juo pasitiki.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos