Š. Jasikevičius prieš akistatą su „Real“: „Tai – geriausiai puolanti komanda Eurolygoje“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Ketvirtadienį vakare Kauno „Žalgiris“ stoja į dar vieną kovą Eurolygoje. Žalgiriečių laukia bene rimčiausias šio sezono iššūkis – į Kauną atvyksta didžiulį potencialią puolime turintis Madrido „Real“ klubas.

Su žiniasklaida bendravęs Šarūnas Jasikevičius įvardijo pagrindines varžovų stiprybes ir atskleidė, kiek yra patenkintas savo komandos progresu.


Kokie būtų pagrindiniai akcentai rungtynėse su Madrido „Real“?

Kaip ir visą laiką žaidžiant prieš tokį varžovą svarbiausia yra lengvi taškai. Jie gali ateiti po mūsų klaidų, po jų tritaškių, kuriuos jie meta tikrai gana lengvai, taip pat jų greitas puolimas ir atkovoti kamuoliai.

Reikia suprasti, ką galime jiems atiduoti ir ko geriau būtų neatiduoti (žaidimo pranašumai – red.). Jeigu jau pralaimime, tai bent jau su kažkokia idėja. Jeigu varžovui atiduosime viską, tada bus problemų.

Mūsų tikslas šiai dienai yra gerinti žaidimą ir tobulėti. Šiuo metu turime neigiamą balansą, tačiau tai tikrai nėra pats blogiausias dalykas. Svarbiausia yra gerinti žaidimą, tačiau esant tokiai sezono stadijai turime būtų kantrūs.

Tiek „Fenerbahče“, tiek „Maccabi“ komandos pavyko pristabdyti greitą „Real“ puolimą. Kokios pagrindinės to priežastys?

„Fenerbahče“ rungtynes pradėjo tikrai sunkiai, padarė daug klaidų, kas iškart leido „Real“ pabėgti į greitą puolimą. Reikia turėti omenyje, kad „Real“ yra geriausiai puolanti komanda visoje Eurolygoje.

Ką „Real“ ekipai pridėjo Jordano Mickey atvykimas?

Skirtingi centrai, jeigu lygintume su Walteriu Tavaresu, kas iškart leidžia treneriui pakeisti žaidimo stilių, dinamiką. Visgi kalbame apie „Real“, kuris gali pasirašyti sutartį su bet kuriuo žaidėju.

Kiek esate patenkintas savo komandos progresu per pastarąsias dvejas rungtynes?

Manau, kad buvo nemažai gerų atkarpų, kėlinių ar net pusių. Reikia pabandyti, kad tokių minučių skaičius būtų ilgesnis. Mums dar reikia geriau įsigilinti į žaidimo filosofiją, ypač naujiems žaidėjams.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos