Š. Jasikevičius po skaudaus dūrio Sankt Peterburge: „Pralaimėti galima, bet ne tokiu būdu“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį vakare patyrė skaudų smūgį Sankt Peterburge. Ant bangos buvę žalgiriečiai patyrė pralaimėjimą prieš Eurolygos autsaiderius – „Zenit“ krepšininkus.

Galingai pirmąjį kėlinį pradėję žalgiriečiai vienu momentu pirmavo 17 taškų persvara, tačiau po ilgosios pertraukos įkrito į visišką duobę ir po pratęsimo pripažino minimalų varžovų pranašumą.

Po rungtynių didžiulio nusivylimo neslėpė Šarūnas Jasikevičius, kuris teigė, kad grįžo pirmos sezono pusės komandos veidas.

„Jaučiasi didelis nusivylimas. Turėjome 48 valandas pasiruošti rungtynėms. Nežinau, kur pramiegojau, kur ne iki galo pasakiau, ką daryti. Čia yra Eurolyga – labai didelis pakilimas po pergalės prieš „Chimki“ ir dabar rungtynės, kuriose vyksta nesuprantamas krepšinis, tave apstumdo ir dominuoja“, – sakė Š. Jasikevičius.

„Jau po 2-3 atakų teko išimti svarbiausią žaidėją (Ulanovą), nes jis galbūt nesuprato kokio fiziškumo rungtynės laukia. Pralaimėti galima. „Zenit“ yra normali komanda, pozicija turnyrinėje lentelėje to neatspindi, bet jau seniai buvo taip, kad atsisuki į asistentus ir paklausi su kuo žaisti.

Labai sunku matyti tokius veidus ir tokią absoliučią impotenciją. Kaip ir sakiau, pralaimėti galima, bet tavęs negali apstumdyti. Šiandien vėl išlindo mūsų vaikiškumas, o nusivylimas yra didžiulis“, – apmaudą liejo Šaras.

Vienintelis „Žalgirio“ pozityvas šioje akistatoje buvo Jockas Landale‘as, įsūdęs 27 taškus.

„Jockas sužaidė fantastiškai. Išnaudojo pranašumus, buvo kantrus, pataikė, užbaigė ir dar pagarbos negavo, nes kiekvienas 50 ant 50 švilpukas ėjo į „Zenit“ pusę“, – pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos