Š. Jasikevičius pasidžiaugė komandos pasirodymu rungtynėse su „Neptūnu“ © Stop kadras

Kauno „Žalgiris“ LKL pirmenybėse įsirašė jau eilinę pergalę. Dar penktadienį Milane žaidę žalgiriečiai sekmadienį stojo į kovą su Klaipėdos „Neptūnu“.

Pirmoje rungtynių pusėje varžovų pasipriešinimo sulaukęs „Žalgiris“ spurtavo po pertraukos ir džiaugėsi pergale 83:70.

Po rungtynių komandos pasirodymu liko patenkintas Šarūnas Jasikevičius, kuris ir atskleidė, kad šiandienos planas buvo suteikti minučių mažiau Eurolygoje rungtyniavusiems žaidėjams.

„Rungtynėmis turime būti patenkinti. Kai kuriose situacijose sprendėme savus reikalus, o po pertraukos tikrai atrodėme solidžiai, ypač gynyboje“, – teigė strategas.

„Komanda turėjo didžiulį norą žaisti, kas, aišku, yra minimumas. Visgi nepaisant visų dalykų, nuovargio ir manevravimo sudėtimi, atrodėme solidžiai. Galime gerokai geriau, tačiau dabar nėra lengva.

Pirmoje rungtynių pusėje nepadarėme pražangų. Suskaičiavome, kad laiku prasižengę galėjome praleisti bent šešiais taškais mažiau. Na, o puolime sprendėme savas problemas“, – tęsė Šaras.

Paklaustas apie Alexo Perezo pasirodymą, kuris į savo sąskaitą įsirašė 8 taškus, strategas atsakė: „Jis dirba savo darbą ir šiandien buvo solidus – žaidė agresyviai, gerai spaudė varžovų įžaidėjus. Tai yra proceso dalis, kurioje jis jaučiasi gerai.“

Eurolygoje galingą pasirodymą surengęs Thomasas Walkupas mače su klaipėdiečiais į aikštę išbėgo tik antroje mačo pusėje.

„Mūsų planas ir buvo duoti pažaisti kitiems. Reikia minučių tiek Rokui, tiek Alexui, tiek Martinui. Norime, kad Rokas daugiau pasireikštų LKL, o organizacijoje labai daug tikimės iš Martino. Abu jie mums yra labai svarbūs“, – pridūrė Jasikevičius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos