Š. Jasikevičius nėra tikras dėl M. Grigonio galimybių žaisti prieš „Barceloną“

Š. Jasikevičius nėra tikras dėl M. Grigonio galimybių žaisti prieš „Barceloną“ © Pauliaus Žukausko nuotr. 2019-11-07 11:34 0 0

Kauno „Žalgirio“ stovykloje – nežinia dėl Mariaus Grigonio. Traumą rungtynėse su Stambulo „Fenerbahče“ patyręs gynėjas gali būti priverstas praleisti rytoj įvyksiančią dvikovą prieš „Barceloną“.

„Marius nėra visiškai pasveikęs, todėl negaliu pasakyti, ar rytoj žais“, – teigė Šarūnas Jasikevičius. 

„Šiandien pažiūrėsime, ar galės su komanda treniruotis pilna jėga, nes po traumos to dar nedarė. Tada ir spręsime. Turi būti balansas, kiek galime rizikuoti ir ar jam gali pablogėti. Lapkritis nėra tas mėnuo, kad reikėtų durstyti ar versti žaidėjus žaisti“, – pridūrė strategas. 

Paklaustas, ar keisis žaidimas, jeigu Grigonis taip ir nespės atsigauti, Jasikevičius atsakė: „Žinoma, kad keisis –  Marius yra vienas iš mūsų pagrindinių ginklų. Jo vaidmuo yra svarbus tiek puolime, tiek gynyboje. Jeigu gynyboje dar turime Walkupą, tai puolime be Mariaus prarandame daug taškų.

Sezono metu yra labai daug rungtynių, todėl visi žaidėjai nebus visą laiką sveiki.“

Kalbėdamas apie kitų žaidėjų sveikatą, Š. Jasikevičius atskleidė, kad Rokas Jokubaitis jau treniravosi su komanda ir yra pasiruošęs grįžti į rikiuotę.

Kalbėdamas apie varžovus, Jasikevičius teigė, kad „Barcelona“ šį sezoną veikiausiai yra surinkusi pajėgiausią sudėtį Europoje.

„Komanda, turinti begalinį talentą. Pasirašytos sutartis su geriausiais Europos žaidėjais kiekvienoje pozicijoje. Įspūdinga, kai dar pagalvoji, jog jiems trūksta 3-4 žaidėjų. Ko gero, tai yra pati geriausia sudėtis Europoje. Jie „klijuojasi“ ir tikrai rodo įspūdingą krepšinį“, – tęsė strategas.

Paklaustas apie Brandono Davieso žaidimą katalonų ekipoje, Šaras teigė: „Atrodo tikrai gerai. Po vasaros pailsėjo ir matosi, kad dar labiau susitupėjęs žmogus, su ta pačia begaline energija, kaip buvo čia.

Jis jau pernai buvo pripažintas geriausiu centru Europoje. Manau, kad jeigu ne geriausias, tai „Top 3“ tikrai. Tiesiog įspūdingai įsiliejo į naują komandą ir jo vaidmuo yra didžiulis.“

„Barcelona“ ir „Žalgirio“ dvikova Kaune įvyks penktadienį 20 val. vakare. 

0 0

Komentarai (0)