Š. Jasikevičius: „Milanas yra viena talentingiausių komandų Eurolygoje“ © Stop kadras

Visą savaitę sklindančios kalbos apie tai, kad rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „AX Armani“ bus atidėtos, neišblaškė Šarūno Jasikevičiaus nuo įprasto pasirengimo Eurolygos dvikovai.

„Žalgiris“ surengtoje spaudos konferencijoje patvirtino, kad rungtynės tikrai įvyks ir fanai galės jas išvysti savo arenoje.

Š. Jasikevičius, kalbėdamas apie šią situaciją, teigė: „Man nereikia nieko mąstyti, esu darbuotojas, turiu dirbti savo darbą, o Paulius Motiejūnas pasakė visus oficialius dalykus. Situaciją reikia sekti, savo nuomonę turiu, bet pasilaikysiu ją sau.“

Kalbėdamas apie krepšinį ir Milano komandos potencialą, strategas pasakojo: „Milanas yra viena talentingiausių komandų Eurolygoje. Jie kažkiek žaidžia į viršų ir apačią, bet tai yra normalu. Tikrai talentinga komanda, turi daug žaidėjų, kurie gali nuspręsti rungtynes.

Mes turime žaisti savo žaidimą, koncentruotis į gynybą, galvoti kaip numušti jų skaičius ir pasistengti tęsti gerą seriją.“

Paklaustas apie Mariaus Grigonio situaciją, Š. Jasikevičius atskleidė, kad krepšininko reabilitacija artėja link pabaigos.

„Einame nuo savaitės iki savaitės. Po truputį artėjame prie tikslo, kai jis galės pradėti sportuoti su komanda, bet pasakyti tikslios datos iš savo pusės dar negaliu“, – pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos