Š. Jasikevičius – apie žaidėjus rinkoje, CSKA žaidimą ir M. Jameso pataikymą iš toli © Pauliaus Žukausko nuotr.

Ketvirtadienį vakare Kauno „Žalgiris“ sieks nutraukti penkerias rungtynes besitęsiančią Eurolygos pralaimėjimų seriją. Padaryti tai nebus lengva – išvykoje laukia Maskvos CSKA komanda.

Prieš dvikovą mintimis su žiniasklaida dalinęsis Šarūnas Jasikevičius papasakojo apie CSKA žaidimą ir atskleidė tolimesnius žalgiriečių veiksmus rinkoje, kai iš rikiuotės ilgam iškrito Marius Grigonis.

„Nemanau, kad turime resursų ir nelabai yra žaidėjų rinkoje“, – apie galimą dar vieno naujoko atvykimą neigiamą atsakymą pateikė strategas. – Nežinau, ar turime galimybių tai padaryti, čia klausimas daugiau klubui“.

CSKA šį sezoną yra viena rezultatyviausiai žaidžiančių komandų Eurolygoje. Kaip teigė Jasikevičius, žalgiriečiams reikės saugotis tolimų metimų.

„Manau, kad jų filosofija, lyginant su praėjusiais metais, nėra pasikeitusi. Braižas liko tas pats – mažai centravimo, daug kūrybos ir tritaškių.

Svarbiausia bus apsiginti nuo jų tolimų metimų. Jamesas yra įspūdingas atviroje aikštėje. Kalbame apie elitinę Europos komandą, todėl rytoj bus svarbu jiems neleisti laisvai pasijausti aikštėje, nuimti skaičius ir kuo ilgiau kabintis į rungtynes“, – tęsė Šaras.

Kalbėdamas plačiau apie Mike'o Jameso vaidmenį, Jasikevičius pridūrė: „Manau, kad jis į komandą įsiliejo labai neblogai, jis žaidžia solidžią pirmąją sezono pusę. Tai yra žaidėjas, kuris vienas pats gali nulemti rungtynes. Svarbiausia bus apsunkinti jo metimus ir tikėtis, kad jie neįkris.“

CSKA ir „Žalgirio“ dvikova prasidės 19 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos