Rytus treniruos E.Spoelstra, C.Bosh pradės starto penkete
Miami „Heat“ ekipos pergalė prieš „Raptors“ suteikė treneriui Erik Spoelstra galimybę vadovauti geriausiems Rytų konferencijos krepšininkams per NBA Visų žvaigždžių rungtynes.

Iškovojusi pergalę, „Heat“ tapo geriausią rezultatą Rytų konferencijoje turinčia komanda per paskutinę dieną, kai lyga turi paskirti trenerį NBA Visų žvaigždžių dvikovai.

E.Spoelstra prie „Heat“ vairo stovi penktąjį sezoną ir per šį laiką Majamio klubas dukart tapo diviziono nugalėtojais, dukart laimėjo savo konferenciją ir praėjusiais metais triumfavo NBA finale.

Kaip praneša Sun Sentinel, E. Spoelstra jau pasirinko žaidėją, kuris starto penkete pakeis, dėl traumos visam sezonui iškritusį, „Celtics“ įžaidėją Rajon Rondo. Juo turėtų tapti E.Spoelstra auklėtinis „Heat“ komandoje Chris Bosh, kuris NBA trenerių buvo išrinktas tarp atsarginių į Rytų konferencijos komandą.

Kartu su C.Bosh Rytų konferencijos startiniame penkete žais dar du jo bendraklubiai iš Miami „Heat“, tai puolėjas LeBron James ir gynėjas Dwyane Wade.

Paskutinė komanda, kuri galėjo pasigirti turinti tris žaidėjus iš vienos komandos startiniame Visų žvaigždžių rungtynių penkete buvo "Lakers". 1990 metais startiniame Vakarų konferencijos rinktinės penkete rungtynes pradėjo Magic Johnson, James Worthy ir A.C. Green.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos