Rytis Vyšniauskas siūlo nenuvertinti NBA čempionų

Rytis Vyšniauskas siūlo nenuvertinti NBA čempionų 0 0 2020-08-27 13:07 © „Pixabay.com“ nuotr.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) kovos sugrįžo. 22 klubai vadinamajame Orlando burbule iš pradžių užbaigė naujo formato reguliarųjį sezoną (visos komandos sužaidė po aštuonis susitikimus). O dabar, pagal NBA sezono tvarkaraštį, yra startavusios atkrintamosios varžybos.

Šiame straipsnyje aptarsime galimus sezono finišo scenarijus bei prognozes.

Rytuose ryškia favorite laikoma Milvokio „Bucks“, bet taip atrodo ne visiems

Analitikai ir lažybų ekspertai visą sezoną spėja, kad į didįjį finalą iš Rytų konferencijos turėtų žengti Milvokio „Bucks“ su geriausiu praėjusio sezono krepšininku Gianniu Antetokumpo. Graikas šį individualų trofėjų greičiausiai šiemet nuskins antrus metus iš eilės, tačiau tai nesuteikia garantijų kažką pasiekti ir jo komandai.

Praėjusiais metais „Bucks“ užtikrintai pateko į konferencijos finalą ir jame pirmavo 2-0. Tačiau tuomet Milvokio ekipa sugriuvo, ji net keturis kartus iš eilės neprilygo Toronto „Raptors“ ir iš savo rankų paleido ne tik Rytų konferencijos čempionų titulą, bet ir potencialią galimybę po daugybės metų pertraukos tapti čempione.

Pasak bene žinomiausio sporto komentatoriaus Lietuvoje Ryčio Vyšniausko būtent „Raptors“ gali nustebinti ir šių metų atkrintamosiose, tuo tarpu „Bucks“, pasak komentatoriaus, kaip tik gali tapti nusivylimu.

„Raptors“ burbule išties rodo čempionišką žaidimą. Akivaizdu, kad klubas yra rimtai nusiteikęs ir puikiai žino ką daro. Žinau, kad tokia nuomonė nėra populiari, bet aš nebūčiau nustebęs, jeigu finale antrus metus iš eilės matytume būtent „roplius“, - kalbėjo R. Vyšniauskas. – Kalbant apie „Bucks“, jie, be abejo, yra vieni iš konferencijos favoritų, bet atkrintamosiose viskas bus kur kas sunkiau nei reguliariajame sezone. Stebina požiūris, jog „Bucks“ į finalą gali patekti žaisdami viena koja. Taip tikrai nėra“.

Vakarų konferencijoje ne „Golden State Warriors“, bet vėl Kalifornija

Pastaruosius penkerius metus „Golden State Warriors“ klubas buvo tapęs tikru NBA lygos veidu. „Kariai“ trissyk tapo čempionais, o dukart suklupo tik didžiajame finale. Visgi, šio klubo pasaka baigėsi – šiemet susilpnėjusi ir nuolat traumų kamuojama „Warriors“ Vakaruose liko paskutinė, penkiolikta ir net nebuvo pakviesta į burbulą.

Tiesa, Kalifornijos valstijos jėga nusilpus „Warriors“ lygoje tikrai nesumažėjo. Šiuo metu bene dviem pajėgiausiomis lygos komandomis laikomos Los Andželo ekipos „Lakers“ ir „Clippers“.

LeBrono Jameso ir Anthony Daviso vedama „Lakers“ reguliarųjį sezoną Vakaruose baigė pirmoje vietoje, bet atnaujinus sezoną nebeatrodė taip užtikrintai, kaip jo pradžioje. Nepaisant, koks bebuvo NBA reguliarusis sezonas, daugumos ekspertų nuomone, būtent „geltonoji“ miesto komanda turi didžiausias galimybes žaisti finale.

Čia ir vėl nepopuliarią nuomonę bando įbrukti komentatorius R. Vyšniauskas. Jo teigimu „Clippers“ turi realias galimybes ne tik patekti į finalą, bet ir pirmą kartą klubo istorijoje pasidabinti čempionų žiedais.

„Tiek „Lakers“, tiek „Clippers“ turi aukščiausio lygio sudėtis ir stebėti konferencijos finalą tarp šių komandų būtų didelis malonumas. Visgi, aš asmeniškai rinkčiausi „Clippers“. Ši komanda turi bene ilgiausią suolą ir didžiausią rotaciją. Manau, kad tai yra vienas esminių faktorių“, - mintimis dalijosi R. Vyšniauskas.

0 0

Komentarai (0)