„Ryte“ – jaunimo Čempionų lygoje dominavęs I. Urbonas © fiba nuotr.

Pirmadienio popietę Vilniaus „Rytas“ pasidalino džiugiomis naujienomis – prie pagrindinės komandos sudėties „Betsafe-LKL“ kovoms prisijungs FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP – Ignas Urbonas.

Šį sezoną 16–metis 198 cm ūgio I. Urbonas pradėjo „Notra.lt RKL“ lygoje, „Rytas-MRU“ komandoje ir vidutiniškai žaidė po 29 minutes, per kurias fiksavo 15.6 taško, 6,6 atkovoto kamuolio, 2,5 rezultatyvaus perdavimo bei 16,5 efektyvumo balų. Gruodžio mėnesį I. Urbonas prisijungė ir prie „Rytas-2“ ekipos „7bet-NKL“, kur vidutiniškai pelnė 7 taškus, atkovodavo 4,1 kamuolio ir atlikdavo 2,1 rezultatyvaus perdavimo. 

„Labai džiaugiamės, kad Ignas turės galimybę žaisti Lietuvos krepšinio lygoje. Jis yra puikus pavyzdys visiems, kokį kelią galima nueiti per metus, jei įdedi daug darbo ir pastangų,“ – apie I. Urbono augimą komandoje dalinosi Vilniaus „Ryto“ jaunimo programos vadovas Matas Urbonas. – „Tikiu, kad tai taps didele paskata ne tik pačiam Ignui, bet ir visiems jauniems sportininkams – viskas yra pasiekiama, kai į kiekvieną treniruotę ateini pasiruošęs atiduoti visą save,“ – šypsojosi M. Urbonas.

Neseniai su Vilniaus „Ryto“ komanda FIBA jaunimo Čempionų lygos turnyro nugalėtoju tapęs uteniškis turnyre vidutiniškai žaidė po beveik 27 minutes, pelnydavo po 19 taškų, atkovodavo 6,6 kamuolio, atliko 2,6 rezultatyvaus perdavimo bei užsitarnavo turnyro MVP titulą.

„Igno pažanga šį sezoną yra akivaizdi. Jame mes matome didelį potencialą,“ – apie I. Urboną kalbėjo vyriausiasis Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas. – „Ignas jau sportavo su pagrindine komandą ir tikrai neiškrito iš konteksto. Po BCL jaunimo turnyro norime ir turime suteikti jam šansą ir skatinti jį tobulėti, dabar – su pagrindine komanda. Esu tikras, kad Ignas mūsų treniruotėms pridės papildomos energijos.“ – mintimis dalinosi G. Žibėnas.

Jaunasis Vilniaus „Ryto“ talentas jau turėjo galimybę treniruotis su pagrindine Vilniaus „Ryto“ komanda, o pirmąsias savo oficialias „Betsafe-LKL“ rungtynes turėtų sužaisti jau balandžio 18 dieną, mače su tėčio – Žydrūno Urbono vadovaujama Šiaulių ekipa.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos