„Rytas“ sutriuškino titulą ginančią Burgoso ekipą © FIBA/championsleague.basketball nuotr.

Vilniaus „Rytas“ savo sirgalių akivaizdoje iškovoja pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Giedriaus Žibėno auklėtiniai „Avia Solutions Group“ arenoje 87:69 (22:17, 27:13, 17:22, 21:17) įveikė praėjusių metų čempionus – Burgoso „San Pablo“

Taškas į tašką rungtynes pradėję vilniečiai įpusėjus kėliniui, Ivano Buvos pastangomis puolime, šovė į priekį (15:8). Ketvirčio pabaigoje varžovai iš Ispanijos sugebėjo priartėti ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – 22:17.

Įpusėjus antrajam kėliniui Arnas Butkevičius persistūmė į vidurio puolėjo poziciją ir po taiklaus kapitono tolimo metimo antrojo kėlinio viduryje vilniečiai susikrovė dviženklį pranašumą 34:24.

„Rytas“ toliau nemažino apsukų ir ir prieš ilgąją pertrauką nuo „San Pablo“ atsiplėšė net 19 taškų skirtumu – 49:30. Margiris Normantas buvo rezultatyviausias sostinės ekipos gretose su 10 taškų savo sąskaitoje.

Gazo neatleidęs „Rytas“ antroj mačo pusėje neleido varžovams priartėti ir užtikrintai iškovojo pirmąją Čempionų lygos pergalę – 87:69.

Rezultatyviausiai sostinės komandos gretose rungtyniavo Ivanas Buva, kuris pelnė 19 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., atkovojo 9 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Rytas“: Ivanas Buva 19 (9 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas (5 rez. perd.) ir Kennethas Smithas (7 rez. perd.) po 14, Margiris Normantas 13, Arnas Butkevičius 11 (5 per. kam.), Gytis Radzevičius 10 (4/5 dvit., 9 atk. kam.).

„CB Miraflores“: Tyrusas McGee 20 (5/10 trit.), Alexas Renfroe 9, Dejan Kravičas 8 (3 blok.), Suleimanas Braimohas ir Steve'as Zackas po 7.