Rusijos rinktinė – kitame pasaulio čempionato etape © FIBA nuotr.

Rusijos rinktinė B grupės mače 87:73 (27:18, 13:19, 23:12, 24:24) nugalėjo Pietų Korėją ir su dviem pergalėmis užsitikrino vietą atkrintamųjų etape.

Rusai puikiai pradėjo rungtynes Uhane – jau per pirmąjį ketvirtį surinko 27 taškus. Antrajame kėlinyje korėjiečiai kiek pataisė situaciją, tačiau po pertraukos rusai grįžo į savo vežes ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė Andrejus Voroncevičius ir Vitalijus Fridzonas, surinkę po 13 taškų.

Pietų Korėjos rinktinėje 19 taškų surinko Ricardo Ratliffe'as.

Rusai šioje grupėje į kitą etapą pateko kartu su Argentina.

Pietų Korėja: Gunas Ra 19 (10 atk. kam.), Daesungas Lee 17 (4/9 tritaškių), Seounghyunas Lee 9.

Rusija: Andrejus Voroncevičius (7 atk. kam., 4 rez. perd., 1/5 tritaškių) ir Vitalijus Fridzonas po 13, Michailas Kulaginas ir Andrejus Zubkovas po 11, Sergejus Karasiovas 9.