Rusijos klubų akistatoje CSKA pergalė © „Itar-tass“ nuotr.

Eurolygoje, Rusijos ekipų susitikime Sankt Peterburgo Zenit“ (7-20) pralaimėjo prieš Maskvos CSKA (18-9) krepšininkus ir patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės.

Maskvos CSKA, namuose 86:78 (23:21, 23:22, 20:15, 20:20) nugalėjo Sankt Peterburgo komandą ir pasiekė antrą pergalę per paskutinius penkis susitikimus.

Abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 26:23. Maskviečiai nuo priešininku atitolo tik trečiajame kėlinyje bei vienu momentu susikrovė dviženklį taškų pranašumą, o prasidėjus ketvirtajam kėliniui pergalės iš rankų taip ir nebepaleido.

Nugalėtojus į pergalę vedė kandidatas į reguliariojo sezono MVP apdovanojimą, Mike’as Jamesas, kuris per 30 žaidimo minutes pelnė 27 taškus (4/6 trit., 4/9 dvit., 7/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiųjų gretose žvėriškas rungtynes sužaidė Austinas Hollinsas, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 28 taškus (4/6 trit., 7/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

CSKA: Mike’as Jamesas 27, Johannesas Voigtmannas 13, Darrunas Hilliardas 11, Kyle’as Hinesas 10.

Zenit“: Austinas Hollinsas 28, Timas Abromaitis 13, Coltonas Iversonas 8.