Rungtynių pradžioje pabėgę jaunieji žalgiriečiai įveikė baltarusius © stopkadras

Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ ir Baltarusijos turnyre iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Arvydo Gronskio auklėtiniai savo aikštėje 81:72 (29:19, 19:18, 14:12, 19:23) įveikė Minsko „Cmoki-2“ komandą, kuriai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Šeimininkai į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 27:13 ir įgijo dviženklę persvarą – 29:19.

Svečiams ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio (35:44), tačiau tuomet žalgiriečiai spurtavo 14:2 ir tapo nebepavejami – 58:37.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Paulius Murauskas per 25 minutes pelnė 15 taškų (5/12 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 metimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Baltarusijos klube išsiskyrė Antonas Vaškevičius. Aukštaūgis per 19 minučių įmetė 23 taškus (8/11 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas 15, Mantas Rubštavičius 14 (9/11 baud.), Matas Repšys 12, Dominykas Stenionis 10.

„Cmoki-2“: Antonas Vaškevičius 23 (8/11 dvit., 7/9 baud., 11 atk. kam., 35 naud. bal.), Uladzislau Blizniukas 17, Ramanas Hestsas 10.