Rungtynių patirtimi pasidžiaugęs Š. Jasikevičius: „Pabaigoje pritrūko disciplinos“ © Stop kadras

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Gloria Cup“ turnyro pirmosiose rungtynėse per pratęsimą 98:100 nusileido Eurolygos vicečempionei Stambulo „Anadolu Efes“ komandai.

Dar ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai vienu momentu pirmavo dešimties taškų persvara, tačiau turkai sugebėjo grįžti į rungtynes ir po papildomų penkių minučių pasiekti pergalę.

Po rungtynių kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius teigė, kad tokios rungtynes išeis į naudą, tačiau liko kiek nusivylęs dėl pabaigoje padarytų klaidų.

„Priešsezoninėse rungtynėse patirti tokį intensyvumą ir „nervų karą“ yra gerai, jos tikrai išeis į naudą mūsų komandai. Gaila tiek, kad atidavėme rungtynes dėl disciplinos ir sistemos nežinojimo. Su ta pačia problema susiduriame ir sezono pradžiose. 

Tikrai gaila, nes rungtynes jau turėjome savo rankose, o tokia komanda kaip „Anadolu Efes“ tave nubaudžia, kai pradedi išsigalvoti žaidimą. Mums tai bus gera pamoka, iš tikrųjų smagu, kad buvome labai arti pergalės prieš Eurolygos finalininką“, – dėstė Š. Jasikevičius.

Strategas taip pat pasidžiaugė Roku Jokubaičiu žaidimu: „Jis žaidė drąsiai, matosi, kad žaidėjai jau pradeda jausti kojas, kai mažiname krūvį. Tikrai malonu dėl jo, žaidė agresyviai, priėmė gerus sprendimus.“

Puikias rungtynes prieš Eurolygos vicečempionus sužaidė iki tol tylėjęs Nigelas Hayesas – jis sumetė 27 taškus. Krepšininkas taip pat užsiminė apie mačo pabaigoje prarastą discipliną.

„Padarėme nemažai paprastų klaidų, treneris jau minėjo disciplinos trūkumą. Mes dirbame labai sunkiai treniruotėse, kad galėtume viską aikštelėje išpildyti geriau. Ketvirtajame kėlinyje kelis kartus kvailai prasižengėme, bet džiugu tai, jog čia yra dar tik tarpsezonio rungtynės ir galime iš to pasimokyti.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos