R.Kurtinaitis atskleidė, kaip „Chimki“ pavyko sutriuškinti „Panathinaikos“ © „Itar-Tass“ nuotr.

Rimas Kurtinaitis ir jo treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (4/1) toliau skina pergales Eurolygos turnyre.

Vakar rusų komanda namuose 103:86 sutriuškino Atėnų „Panathinaiskos“ klubą (2/3).

Po susitikimo specialistas iš Lietuvos kalbėjo:

„Trečiajame kėlinyje pradėjome demonstruoti geresnį žaidimą gynyboje ir perėmėme susitikimo kontrolę į savo rankas.

Susikrovėme pranašumą prieš PAO ir jį išsaugojome. Galiausiai, džiaugiuosi, jog mačo pabaigoje skirtumas tarp klubų dar labiau išaugo.

Po ilgosios pertraukos žaidėjai pradėjo dėti daugiau pastangų ginantis asmeniškai, pakeitėme savo gynybos sistemą, ir tai suveikė.

Taip pat labiau spaudėme varžovų įžaidėją Nicką Calathesą ir natūralu, jog mačo pabaigoje jis jau jautė nuovargį. Visi mano auklėtiniai šiandien pasirodė puikiai.“