D. Adomaitis: atsidavimas džiugina labiausiai © krepsinionamai.lt

Lietuvos rinktinė antrosiose kontrolinėse rungtynėse Klaipėdoje nugalėjo Suomiją rezultatu 80:60.

Po rungtynių Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis dėkojo sirgaliams už nuostabią atmosferą, gyrė didelį auklėtinių norą bei pateisino susižaidimo klaidas.

„Ačiū pirmiausia gerbėjams, užpildžiusiems visą areną ir davusiems gerą energiją, tam tikrą dopingą. Faktas, kad noro ir pastangų šiandien buvo daug, tai yra svarbiausia. Kas liečia kokybę, buvo klaidų gynyboje, keičiantis ir nesusikeičiant, bet tai yra normalu. Puolime taip pat klystame bandydami išnaudoti savo pranašumus ar įvesdami kamuolį į tam tikras situacijas. Kažkas kažką pamiršta, kažkas vėluoja, bet tai yra normalu. Atsidavimas labiausiai džiugina. Trečiojo kėlinio pradžioje matėme energiją, kuri nudžiugino“, - apibendrino specialistas.

Iš karto po dvikovos Lietuvos krepšinio federacija paskelbė, jog rinktinės stovyklą palieka Martynas Echodas, Adas Juškevičius bei Gytis Masiulis.

Strategas paaiškino tokį sprendimą - padidėjo žaidėjų skaičius.

„Čia yra mūsų sprendimas, viso trenerių kolektyvo. Visada trenerių šitie sprendimai yra patys sunkiausi, bjauriausi, nes visi žaidėjai, kurie atvažiuoja į rinktinę, dirba fantastiškai ir pastangos yra maksimalios. Jiems gali tik padėkoti. Galiausiai, žiūri į bendrą paveikslą, kokį nori turėti. Prisijungus Domantui ir Jonui, matome labiau tuos žaidėjus, kuriuos pasilikome“, - situaciją atskleidė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Kesminas

  mane kankina bloga nuojauta, kad cia bus skambiausia pergale siemet

  • 0
 • Kesminas

  mane kankina bloga nuojauta, kad cia bus skambiausia pergale siemet

  • 0
 • Kesminas

  mane kankina bloga nuojauta, kad cia bus skambiausia pergale siemet

  • 0

Kitos naujienos