R.Gusčio vedami „Šiauliai“ nepasipriešino „Juventus“ klubui © Pauliaus Žukausko nuotr.

Naujajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone pergalių sąskaitą atsidarė ir Utenos „Juventus“ (1/1) klubas. Žydrūno Urbono treniruojama komanda išvykoje 86:60 (15:14, 25:17, 21:14, 25:15) be didesnio vargo susitvarkė su Šiaulių „Šiauliais“ (0/2), kuriems tai buvo antras triuškinamas pralaimėjimas.

Savo varžovus gynyboje surakinę Evaldo Šaulio ir Aurimo Urbono vedami šiauliečiai per mažiau nei pusę kėlinio įgijo aštuonių taškų pranašumą – 12:4. Netrukus aukštesnę pavarą įjungę uteniškiai spurtavo 11:0 ir po keturių paeiliui pelnytų Gyčio Radzevičiaus taškų persvėrė rezultatą – 15:12.

Antrojo kėlinio pradžioje dviejų taškų vertės metimą pataikęs Akeemas Wrightas šeimininkams sugrąžino taško atsargą, bet svečiai atsakė Mariaus Runkausko tolimu šūviu ir susigrąžino minimalų pranašumą – 18:16. Po truputį atotrūkį didinę „Juventus“ krepšininkai iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos likus minutei po Norberto Gigos taškų skirtumą tarp komandų padidino iki dviženklio – 38:28.

Beveik įpusėjus trečiajam ketvirčiui varžovams tik tašką pelnyti leidusi Utenos ekipa į varžovų krepšį sumetė vienuoliką taškų ir dar labiau atitrūko nuo Antano Sireikos auklėtinių – 51:32.

Apsukų nesumažinę uteniškiai ketvirtojo kėlinio viduryje po Shannono Scotto dvitaškio susikrovė triuškinamą taškų atsargą ir per likusį laiką jo neiššvaistę iškovojo užtikrintą pergalę – 86:60.

„Šiauliai“: Rokas Gustys (8 atk. kam.) 12 tšk., Evaldas Šaulys (5 kld.), Kristupas Žemaitis (4 kld.) ir Aurimas Urbonas po 8 tšk., Benas Griciūnas 6 tšk., Justas Furmanavičius ir Davis Geks po 5 tšk.

„Juventus“: Marius Runkauskas (6/10 trit.) 18 tšk., Gytis Radzevičius (10 atk. kam.) 17 tšk., Julius Jucikas 12 tšk., Žygimantas Skučas 11 tšk., Bryanas Crawfordas (7 rez. perd.) 8 tšk.