„Real“ įveikė šeštą kartą iš eilės suklupusį „Zenit“ © realmadrid.com nuotr.

Pasirodo, kad Kauno „Žalgiris“ dar nedemonstruoja prasčiausios formos šioje Eurolygos sezono atkarpoje.

11-ajame ture šeštąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-9), kuri 71:86 (19:22, 18:22, 19:22, 15:20) nusileido Madrido „Real“ (8-3) komandai.

„Zenit“ pralaimėjo visus kėlinius, nors ir varžovų toli nepaleido iki pat ketvirtojo kėlinio.

„Real“ į pergalę vedė Facundo Campazzo, surinkęs 19 taškų. Dar 15 pridėjo jo tautietis Gabrielis Deckas.

Sėkmingas rungtynes prieš buvusią komandą sužaidė Gustavo Ayonas, į „Real“ krepšį įmetęs 18 taškų.

„Zenit“: Gustavo Ayonas 18 (10 atk. kam.), Evgenijus Voronovas 17 (3/5 trit.), Willas Thomasas 13 (5/6 dvit.), Mateuszas Ponitka 10.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (3/3 dvit., 6 rez. perd.), Gabrielis Deckas 15 (8 atk. kam.), Rudy Fernandezas ir Fabienas Causeuris – po 11.