Rasheed Wallace oficialiai baigia krepšininko karjerą

Prieš pus antro mėnesio skelbėme, kad New York "Knicks" aukštaūgis Rasheed Wallace vėl svarsto galimybę baigti karjerą. Šiandien "Knicks" komanda oficialiai paskelbė, jog puolėjas nusprendė kabinti sportbačius ant vinies.

Rudenį puolėjas sudarė kontraktą su "Knicks" klubu ir po dviejų metų pertraukos grįžo į krepšinį. Apie karjeros pabaigą amerikietis buvo paskelbęs 2010 metais.

"Rasheed komandai davė viską, ką galėjo. Jis yra tikras profesionalas, nugalėtojas ir lyderis tiek aikštėje, tiek už jos ribų", – apie R.Wallace kalbėjo "Knicks" vyriausiasis treneris Mike Woodson.

Per 15 metų trukusią karjerą Wallace vilkėjo "Bullets", "Trail Blazers", "Hawks", "Pistons", "Celtics" ir "Knicks" komandų marškinėlius.

Per savo karjerą NBA lygoje R.Wallace vidutiniškai pelnydavo po 14.4 taško, atkovodavo 6.7 atšokusio kamuolio bei atlikdavo 1.8 rezultatyvaus perdavimo.

Šį sezoną Wallace sužaidė 21 rungtynes, tačiau didžiąją sezono dalį praleido dėl stresinio pėdos lūžio. Rungtyniaudamas po 14 minučių įmesdavo po 7 taškus  ir atkovodavo po 4 kamuolius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos