"Raptors" sirgaliai po rungtynių Milvokyje reikalauja D. Casey galvos
Praūžęs trečiasis serijos mačas tarp Toronto "Raptors" ir Milwaukee "Bucks" ekipų dar kartą atskleidė Kanados sostinės ekipos ryškias spragas, kurios atkrintamųjų etape perauga į katastrofiškas skyles. Žinoma, ši serija skaudžiausia kanadiečių sirgaliams, kurie socialiniuose tinkluose ir forumuose lieja nusivylimą.

Toronto klubo sirgalių forumas "RaptorsRepublic" vienbalsiai keiksnoja "Raptors" vyriausiąjį trenerį Dwane Casey. Vienas pralaimėjimo prislėgtas sirgalius nevyniojo žodžių į vatą ir drąsiai pareiškė: "Casey turėjo būti atleistas prieš du metus". Kitas kanadietis išliko sarkastiškas: "Bijokime elnio". Daugelis prašo pakeisti esamą trenerį dukterinės komandos "Raptors 905" treneriu Jerry Stackhouse'u, pripažintu šio sezono NBDL metų treneriu. Jo dėka "Raptors 905" pateko į finalą ir varžosi dėl lygos titulo.

Socialiniuose tinkluose "Raptors" sirgalių pareiškimai buvo panašūs. "Jie tik tempė laiką ir metė paskutinę sekundę... Kai atsisėdo Lowry, Carroll'as ir DeRozan'as, atrodė, kad žaidžia visai kita komanda. Jie išdarinėjo nematytus dalykus, apie kuriuos nė žalio supratimo neturėjo startiniai žaidėjai, tai vadinosi kamuolio judėjimas ir perdavimai" - tai tik vienas iš daugelio nevilties kupinų komentarų, kuriais kanadiečiai siekė numalšinti įniršį. Dalis pasišventusių "Raptors" klubui pliekė lyderį Demar DeRozan, kuris iš žaidimo prametė viską (0/6 dvitaškių ir 0/2 tritaškių).

Vis dėlto, sirgaliai, kaip ir dera, nepasiduoda ir tiki klubo sėkmė serijoje. "Mes vis dar nepralaimėjome serijos, vis dar esame kelyje, todėl mažiau kalbų ir daugiau palaikymo. Jiems mūsų reikia", - taip atsiliepė vienas komentatorius, sulaukęs pritarimo tarp sirgalių.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos