„Raptors“ pasiekė 14-tą pergalę iš eilės © „PA pictures“ nuotr.

Po lėto sezono starto, NBA čempionai Toronto „Raptors“ (39/14) žaidžia vieną iš geriausių sezonų klubo istorijoje.

Nicko Nurse'o treniruojama ekipa, tik pačioje rungtynių pabaigoje 119:118 (33:36, 33:18, 34:34, 30:19) palaužė Bruklino „Nets“ (23/28) krepšininkus.

Toronto klubas pasiekė 14-tą pergalę iš eilės ir pagerino klubo visų laikų nepralaimėtų rungtynių iš eilės rekordą.

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo Fredas VanVleetas, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 29 taškus.

Labiausiai rungtynėse spindėjo savo karjeros rungtynes sužaidęs Carisas LaVertas, kuris per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 37 taškus (6/7 trit., 6/11 dvit., 7/7 baud. met.).

„Raptors“: Fredas VanVleetas 29, Terence'as Davisas 20, Pascalis Siakamas 20, Mattas Thomasas 15, Serge'as Ibaka 12.

„Nets“: Carisas LeVertas 37, Spenceris Dinwiddie 21, Taureanas Prince'as 17, DeAndre Jordanas 15, Joe Harrisas 11.