Randolphas: Madrido „Real“ šiuo metu pajėgesnė už kai kuriuos NBA klubus

Randolphas: Madrido „Real“ šiuo metu pajėgesnė už kai kuriuos NBA klubus © Zuma Press nuotr. 2020-02-14 21:02 0 0

Anthony Randolphas apibūdina Madrido „Real“ ekipą, kaip pranašesnę už kai kuriuos NBA klubus, o karjeros posūkį į karališkąją komandą jis įvardija, kaip vieną geriausių jam nutikusių dalykų.

„Aš dar nenusprendžiau, kiek dar žaisiu, ar pratęsiu savo sutartį, tačiau geriausias man nutikęs dalykas, tai mano karjeros posūkis į Europą ir būtent į Madridą. Tai pats geriausias klubas, kokiame man teko žaisti. Be abejonės, tai viena geriausių komandų pasaulyje, net geresnė už kai kuriuos NBA klubus.“

Žaidėjas 2014 metais paliko Jungtines Amerikos Valstijas ir nuo to laiko sužaidė 257 rungtynes per 6 metus Europoje. Anthony Randolphas persikelė į Madrido „Real“ ekipą 2016 metais iš Krasnodaro „Lokomotiv“ klubo.

„Aš nežinau, kaip mano karjera klostytųsi NBA. Daugiau nebegalvoju apie NBA, tai daugiau manęs nedomina. Privalumai Europoje? Čia kasmet aš galiu kovoti dėl titulų“,- teigė A. Randolphas.

Randolphas šiuo metu Eurolygoje per 24 žaidimo minutes renka po 13,7 taško, atkovoja po 4,3 atšokusius kamuolius ir yra trečias karališkame klube pagal rezultatyvumą žaidėjas.

0 0

Komentarai (0)