R. Namajunas – apie vizitą „Žalgirio“ rūbinėje ir MMA pamokas I.Brazdeikiui © zalgiris.lt nuotr.

Penktadienio vakarą nuo fantastiškos sirgalių atmosferos įelektrinta „Žalgirio“ arena tapo dar vienos šio sezono Kauno „Žalgirio“ krepšininkų pergalės vieta.

Žalgiriečiai atkakliose Eurolygos rungtynėse įveikė Vitorijos „Baskonia“, o žaliai baltus itin aktyviai palaikė lietuvių kilmės JAV mišrių kovos menų (MMA) kovotoja Rose Namajunas.

Į savo tėvų gimtinę trumpam sugrįžusi ir čia kartu su režisieriumi Mariumi Markevičiumi pristatanti dokumentinį filmą „Rose Namajunas: aš esu čempionė“, mergina džiaugėsi atsiradusia galimybe apsilankyti Eurolygos rungtynėse.

„Būti čia yra labai smagu. Labai malonu čia. Buvau labai susijaudinusi, bet dabar galiu mėgautis savimi ir rungtynėmis. Man čia labai patinka“, – tikino R.Namajunas.

Dar iki prasidedant susitikimui lietuvių kilmės amerikietė rūbinėje aplankė žalgiriečius ir bandė juos motyvuoti afirmacijomis – pozityviais ir įtaigos būdu sau garsiai kartojamais teiginiais.

„Tai buvo labai įdomi patirtis. Aš norėjau žalgiriečiams papasakoti apie pozityvių minčių, afirmacijų, galią. Mano dokumentiniame filme daug pasakojama apie tai. Žinojau, kad komanda turėjo prastą atkarpą sezone. Norėjau su komanda pasidalinti savo pozityviomis afirmacijomis. Man pačiai to reikėjo. Pati buvau pastaruoju metu aptingusi, nebedariau savo pozityvių afirmacijų.

Buvo momentas, kai rūbinėje bandžiau tas visas afirmacijas prisiminti. Taigi tai buvo gera proga priminti jiems ir sau pačiai, kad viskas yra apie tavo nusiteikimą. Turi kiekvieną dieną treniruoti savo teigiamą nusiteikimą. Šalia fizinių treniruočių“, – aiškino triskart UFC serijos mišrių kovos menų pasaulio čempionė.

Dar trečiadienį žalgiriečiai turėjo progą vieni pirmųjų išvysti dokumentinį filmą „Rose Namajunas: aš esu čempionė“ specialiame išankstiniame seanse. Po jo I.Brazdeikis prisipažino, kad yra didelis kovotojos gerbėjas. Pati R.Namajunas, paklausta, ar pamokytų Iggy kovotojos judesių, iškart tam pritarė.

„Su malonumu, tai būtų labai šaunu. Bet bėda ta, kad jis turbūt man iškarštų kailį“, – juokėsi R.Namajunas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos